Дж. К. Роулінг поділилася найкращою, на її думку, фанатською теорією

Автор Гаррі Поттера, Дж. К. Роулінг, у своєму Твіттері, розповіла найкращу, на її думку, фанатську історію про директора Гоґвартсу – Дамблдора.

Пройшло сімнадцять років з моменту виходу першого фільму, а люди й досі хочуть насолоджуватись захоплюючим світом чарівника зі шрамом. І за цей довгий час шанувальники встигли висунути досить похмуру теорію про Альбуса Дамблдора.

У фільмі та книзі «Гаррі Поттер і Смертельні реліквії» розповідається історія, яка отримала назву «Казка про трьох братів». Нагадаємо, в казці йде мова про трьох братів, що прийшли до річки, надто небезпечної для переходу. Використовуючи свою магію, вони викликали міст і почали спокійно переходити воду. Однак на півшляху перед ними з’явилась фігура Смерті у плащі, яка була вкрай засмучена від того, що брати «обманули» її, адже раніше всі гинули намагаючись перетнути воду. Смерть була хитрою, тому зробила вигляд що вражена подвигом братів  і запропонувала приз за їхнім вибором. Старший брат попросив наймогутнішу чарівну паличку, середній – камінь, що має силу повертати людей з мертвих. Молодший був мудрішим за своїх братів, і попросив плащ невидимості, щоб Смерть його ніколи не знайшла. Старший та середній вмирають, але третього Смерть знайти не може. Він живе довге життя, а потім передає своєму синові плаща. Після цього Смерть та молодший брат нарешті зустрічаються, і вона вітає його «як старого друга».

Згідно фанатської теорії: Волдеморт – старший брат, Снейп – середній, а Гаррі Поттер – молодший. Тобто, якщо припустити, що це так і є, тоді хто Смерть? За припущенням, єдиним хто підходить є саме професор Дамблдор. У першій книзі він дає Гаррі плащ невидимості, який, за твердженням, був переданий йому Джеймсом Поттером, батьком Гаррі. Плащ супроводжується запискою наступного змісту: «Ваш батько залишив це в моєму розпорядженні, коли помер. Настав час вам його повернути. Поводьтесь з цим добре». Також, в користь теорії, у останній книзі, «Смертельні реліквії», Гаррі входить на станцію Кінгс-Кросс, де його зустрічає Дамблдор «як старого друга».

У цьому, безумовно, є деякий сенс, як мінімум теорія допомагає по новому подивитись на вже відому історію. Ще більшої популярності теорія сягнула після твіта Дж. Роулінг, у якому вона назвала цю фанатську вигадку улюбленою і дуже близькою до світу Гаррі Поттера.

Читайте також

Джейсон Шраєр розповів про гру за мотивами Гаррі Поттера

Harry Potter

Павло та Єгор Скороходько. Про українську озвучку фільмів та ігор

Павло Скороходько

Фантастичні Звірі 2. У вас там все нормально? Перші враження від перегляду

Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда / Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018)

Огляд фільму «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда»

Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда / Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018)

Відеоогляд фільму «Фантастичні звірі і де їх шукати»

Огляд фільму «Фантастичні звірі і де їх шукати»

Чарівний концерт Cantabile Orchestra «Гаррі Поттер» їде до Києва

Огляд фільму “Роги”