Джеймі Фокс повернеться до ролі Електро у третьому “Людині-Павуку” від Marvel

Досить неочікувана новина: інсайдерські джерела видання The Hollywood Reporter підтверджують, що актор Джеймі Фокс знаходиться у фінальних стадіях перемовин зі Sony щодо повернення до ролі лиходія Електро. Його ж актор грав у фільмі “Нова Людина-Павук 2: Висока напруга” 2014 року, який не виправдав сподівань студії і врешті-решт призвів до ще одного ребуту франшизи, цього разу у рамках кіновесвіту Marvel.

Цікаво, що у серпні 2019 року Фокс викладав фото з Томом Голландом з підписом “Спіймав павука” і хештеґом “Electro”.

Є декілька причин вважати, що це може бути той самий Електро 2014 року. Другий сольний фільм Павука від Marvel неочікувано “підкидав” глядачеві ідею мультивсесвіту і, якщо спочатку у всесвіті самого фільму це є вигадкою, поява у сцені на титрах Дж. Джона Джеймсона у виконанні Дж. К. Сіммонса (який грав цю роль у трилогії Сема Реймі) викликала багато питань.

Ще більше їх виникає до фільмів за коміксами Marvel, що їх робить Sony самостійно без допомоги Marvel Studios. Чи не найбільшим сюрпризом трейлеру фільму  “Морбіус” (Morbius) стала поява Майкла Кітона у ролі Едріана Тумса, голового лиходія “Повернення додому”. Там само можна побачити граффіті з зображенням Людини-Павука з класичної вже трилогії Sony, режисер якої, Сем Реймі нещодавно став постановником другої частини “Доктора Стрейнджа” для Marvel Studios. Оскільки цей фільм анонсований як справжнє занурення в концепцію мультивсесвіту, існує думка, що Sony та Marvel збираються під шумок об’єднати всіх Павуків у кросвері на кшталт анімаційного хіта 2018 року “Людина-павук: навколо всесвіту” (Spider-Man: Into the Spider-Verse), робота над продовженням якого теж наразі триває.

Читайте також

Уперше з 2009 ми не мали фільмів MCU… Зате на підході багато серіалів!

Чи повернеться Роберт Дауні-молодший до ролі Тоні Старка?

Помер актор Чедвік Боузман відомий за роллю Чорної Пантери

У Marvel’s Avengers буде і Людина-павук… але тільки на PlayStation

Павуки всіх світів, об’єднуйтесь! Нас чекатиме навала Павучків у 2021-2022

Квентін Тарантіно розповів, чому не взявся знімати фільм про Люка Кейджа

Зйомки другого сезону “Відьмака” призупинено через пандемію

Зйомки майже всіх американських серіалів призупинено через коронавірус

Популярне