Джейсон Шраєр розповів про гру за мотивами Гаррі Поттера

Напевне ви вже й забули, що у 2018 в мережу потрапив трейлер досі не анонсованої гри у всесвіті «Гаррі Поттера».  Тоді гравці припустили, що розробкою займається ігротворча студія Avalanche Software, яка належить Warner Bros.

Відтоді ніяких подробиць про проект більше не з’являлося. Журналіст Джейсон Шраєр стверджує, що гра досі жива. Якщо вірити джерелам Шраєра, то його створенням дійсно займається Avalanche Software, а продаж ігрового підрозділу WB ніяк не вплинув на хід розробки.

Події гри хоч і розгортаються у всесвіті, видуманому Джоан Ролінґ, але сама письменниця практично не бере участі у створенні гри. Також відомо, що усе показане у відео відповідає реальності. У грі буде повністю відтворено Гоґвортс та його околиці.

Анонс мав відбутися на цьогорічній E3, але після скасування виставки, Warner Bros. вирішили почекати з презентацією. Також джерела Джейсона Шраєра повідомляють, що на фестивалі DC FanDome анонсу очікувати не слід.

Реліз неанонсованої гри за мотивами «Гаррі Поттера» заплановано на 2021 рік. Проект точно завітає на консолі наступного покоління та декілька інших платформ, точної інформації про це немає.

Читайте також

“Фантастичні звірі” залишилися без Джонні Деппа і з новою датою виходу

Фантастичні звірі

“Гаррі Поттер” повертається в українські кінотеатри!

Harry Potter

“Ти скейтер, Гаррі!”: У Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 побудували карту з Гоґвортсом

Нові переноси: Диво-жінка 1984, Дюна, Душа, Чорна Вдова

Wonder Woman 1984

Політ крізь сплетіння часоліній — Огляд фільму «Тенет»

Тенет

Оприлюднено розклад онлайн-фестивалю DC FanDome

DC

Усе, ігровий підрозділ Warner Bros. передумали продавати

“ТЕНЕТ” вийде в Україні наприкінці літа

TENET