web analytics

Джейсон Шраєр випадково зрадив відомого інсайдера

Інсайдер Pyoro був добре відомим у колах Nintendo, оскільки завжди ділився достовірною інформацією стосовно анонсів компанії на презентаціях Nintendo Direct та Indie World. Його акаунт в X налічував понад 100 тисяч підписників, однак через необачність він дав інтерв’ю Джейсону Шраєру з Bloomberg, який опублікував трохи зайвого.

Якщо спочатку в спільноті вважали, що Pyoro бере інформацію з бекенду сайту Nintendo, куди компанія завчасно завантажує сторінки з прийдешніми іграми, то виявилося що це не так, оскільки в нього був інший інформатор, який працював у японському офісі компанії. Пізніше він розповів, що не очікував включення своїх відповідей у статтю, однак пан Шраєр поділився скріншотом переписки, де окремо перепитав Pyoro, чи потрібен додатковий контекст його відповідям.

Зараз Pyoro закрив свій акаунт і видалив майже всі пости. Вірогідно, що він і міг бути тим самим співробітником Nintendo, який і працював з трейлерами до останніх Nintendo Direct, оскільки раніше під час опитування випадково зливав своє місцезнаходження, що було в тому ж районі Токіо, де знаходиться головний офіс Nintendo.

Також на початку червня стало відомо, що деякі співробітники YouTube продають інформацію з усім вмістом ігрових презентацій Nintendo, PlayStation і Xbox третім особам, через що ми й бачимо численні витоки від різноманітних інсайдерів за декілька днів до початку шоу. Том Гендерсон повідомив, що отримав точні списки з анонсами травневої State of Play від чотирьох різноманітних джерел за 18 годин до початку презентації.

У керівництві YouTube не вважають цю проблему достатньо важливою, щоб вирішувати її, тому компаніям залишається лише два варіанти: продовжувати працювати в тому ж руслі або не завантажувати трейлери завчасно, що теж проблема, оскільки обробка відео з 360p до кращої якості займає багато часу, а під час анонсів їм потрібно якомога швидше викласти матеріал, розіслати його маркетинговим партнерам, творцям контенту, пресі тощо.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Microsoft не вважає подорожчання Game Pass проблемою для користувачів

game pass ftc

ГІ*НО: враження від бети Concord

Concord

Після 35 років застою Nintendo відроджує серію візуальних новел Famicom Detective Club

emio the smiling man famicom detective club

Чутки: 343 Industries більше не розроблятиме ігри серії Halo

halo concept

Nintendo систематично ігнорує перекладачів у титрах ігор

mario

Minecraft, It Takes Two i Candy Crush Saga визнали культурною спадщиною Швеції

sweden games

Series Entertainment придбала студію Pixelberry, щоб створювати мобільні ігри з ШІ

pixelberry

Підписка Game Pass восени подорожчає й отримає нові рівні

xbox game pass