Джон Макклейн з’явиться в Call of Duty: Warzone

Activison опублікували дивне повідомлення у Твіттері, в якому йдеться про компанію по очищенню вентиляції — Nakatomi Corporation, чим затизерили появу головного героя серії фільмів “Міцний горішок” у грі. Ви можете запитати, а до чого ж тут власне Джон Макклейн? А до того, що Nakatomi Corporation це компанія жінки Макклейна з фільмів, а також Nakatomi Plaza це готель, в якому відбуваються події першого фільму “Міцний горішок”.

Окрім того, що у самій назві вже ховається певний тизер, на сайті цієї компанії (так, Activision навіть запустили сайт для цього) написали наступне:

Ваші співробітники вмирають (dying hard в оригіналі) від тепла? Зберігайте робоче місце прохолодним скористувавшись послугами Nakatomi. Наша команда світового класу має досвід просочування навіть в найменші вентиляційні шахти, та повзання там допоки ми не знайдемо джерело кожної проблеми та систематично їх усунемо один за одним. Зв’яжіться з нами для всіх ваших потреб у Верданську та поцікавтесь про наші знижки на різдвяну вечірку.

Лазіння по вентиляційним шахтам та усунення проблем одна за одною, щось нагадує, правда? А адже саме цим Джон Макклейн займався у фільмі 1988 року. До речі, про рік. Якщо довіритись тому ж сайту, то компанія Nakatomi працює саме з 1988 року. То ж зараз залишається лише дочекатись подальших анонсів, де нам вже у повній красі покажуть цього міцного горішка. До речі:

Yippee-ki-yay, motherfucker!

Також варто згадати, що трохи раніше, а саме 6 травня, Activison затизерили ще одного класичного героя бойовиків — Рембо. Зробили вони це наступним твітом. Якщо щось, то за всі фільми Рембо, якого, до-речі, звуть Джон, вбив 552 людини. А фільмів у серії прямо як зіграних ігор — 5.

Читайте також

Новим адміндиректором Activision став колишній посіпака Трампа

Цьогорічна Call Of Duty повернеться до часів Другої світової війни

Call of Duty: WWII

ГРА РОКУ 2020 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2020 | PlayUA Game Awards

Не така холодна. Огляд Call of Duty: Black Ops Cold War

Call of Duty: Warzone на Xbox Series X тепер видає 120 fps

Call of Duty: Warzone отримала приватні матчі та ще більше полегшала

Call of Duty: Warzone

Режисер Call of Duty: Black Ops – Cold War поділився деталями перших місій гри

Activision Blizzard за 3 місяці заробила $1.2 млрд на мікротранзакціях

Call of Duty: Warzone

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: