Джон Ромеро розповів про персонажа своєї прабабусі у Empire of Sin

Ще раніше розробники гангстерської стратегії Empire of Sin розповідали, що серед босів у грі буде прабабуся Джона Ромеро. З нагоди нещодавнього дня матері, ігртоворці вирішили познайомити нас ближче з персонажем та його прототипом у реальному житті.

Виявляється, що прабабця креативного директора проекту на ім’я Ельвіpa Дyaрте була справжнім гангстером. Джон Розповів, що вона народилася наприкінці XIX сторіччя. Ельвіра розпочинала свою кар’єру як власниця борделю, а вже потім для прикриття відкрила законний бізнес.

У найкращі часи прабабуся мала аж три нелегальних заклади, які працювали під прикриттям. Це якраз було у 20-ті, коли й відбуваються події у грі. Пізніше Ельвіра виграла чималу суму грошей у лотерею і продала усі свої заклади. Такий приплив грошей зміг забезпечити їй безтурботне життя для себе і своїх нащадків. А одного разу прабабуся навіть профінансувала будівництво церкви у місті, де вона жила і працювала.

Нагадуємо, що Empire of Sin досі не має точної дати релізу. Чекати на гру слід наприкінці цього року на ПК, PlayStation 4, Xbox One та Nintendo Switch.

А також обов’язково перегляньте виступ Джона Ромеро та його сесію спілкування з фанатами на Comic Con Ukraine 2019, де наш Олег Куліков був його особистим перекладачем.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Майже найгірша гра в історії від Джона Ромеро. Огляд Daikatana (RendarosUA)

daikatana

Джон Ромеро повертається до розробки шутерів

Джон Ромеро на Comic Con Ukraine 2019

Empire of Sin не вдалася, але розробники не здаються

Empire of Sin

Стрім Empire of Sin

Питання від фанатів. Джон Ромеро на стенді Acer Predator (Comic Con Ukraine 2019)

Джон Ромеро на стенді Acer Predator

Виступ Джона Ромеро на Comic Con Ukraine 2019

Джон Ромеро на Comic Con Ukraine 2019

Прабабця Джона Ромеро стане одним із підпільних босів в Empire of Sin

Усі анонси Microsoft на Inside Xbox одним рядком

Inside Xbox Gamescom 2019

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: