Джюнджі Іто українською – гучний анонс від MAL’OPUS

Український ринок манґи все активніше поповнюється новими релізами та анонсами. Всі поціновувачи мальованих історій раділи все більшій кількості релізів та в той же час чекали на видання чогось культового, чогось потужного. І це бажання вирішило задовольнити видавництво MAL’OPUS. Кілька днів видавці в своїх соцмережах підігрівали цікавість читачів загадковими натяками, на основі яких будувались теорії щодо прийдешнього анонсу. Хтось відшукував сліди Лавкрафта, хтось вбачав в натяках посилання на Berserk чи Hellsing. Але здогадки більшості підтвердились – видавництво анонсувало переклад манґи «Томіе» культового автора Джюнджі Іто.

Джюнджі Іто відомий горор-манґака, що не просто підкорив читачів в рідній Японії, а і швидко отримав статус культового автора в усьому світі. Його твори неодноразово були екранізовані у вигляді аніме та фільмів. Одна лиш історія про Томіе Кавакамі отримала цілих дев’ять фільмів, не рахуючи появ в інших медіа. А тепер з історією Томіе матимуть змогу познайомитись і українські читачі.

Томіе Кавакамі – загадкова красуня, що зводить з розуму чоловіків, змушуючи деяких навіть іти на вбивство. Щоправда жертвою вбивства в більшості випадків стає сама Томіе. От тільки її це зовсім не спиняє, адже красуня якимось чином завжди повертається з мертвих аби продовжувати бавитися з чоловіками та зі світом загалом.

Українською манґа вийде в двох томах в твердій обкладинці. Перший том побачить світ в серпні, а другий – у вересні. Обидва томи вже можна передзамовити на сайті видавництва зі знижкою за посиланнями на перший і другий томи відповідно. Поки невідомо, чи побачимо ми інші роботи Іто від українських видавців, але поява настільки культового твору дає надію, що в майбутньому все можливо.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Кулінарну книгу по «Відьмаку» доведеться зачекати

відьмак кулінарна книга

Відкрито передзамовлення на артбук «Кімнати: Колекція ілюстрацій та манґи»

Артбук «Кімнати»

Постапокаліпсис та милі панянки — Відкрито передзамовлення на манґу «Остання подорож дівчат»

Остання подорож дівчат

Покваптеся, великий розпродаж від MAL’OPUS потроху добігає кінця

img 20221118 175300 396

Незвідані сторінки ігрової історії — Враження від енциклопедії «Ігрові Консолі 2.0»

Ігрові Консолі 2.0

MAL’OPUS відкрили передзамовлення на «God of War: Перекази й легенди»

god of war

Останній шанс передзамовити артбук-енциклопедію «Ігрові консолі 2.0»

Ігрові консолі 2.0

MAL’OPUS відкрили передзамовлення на «Кулінарну книгу Гаррі Поттера»

Гаррі Поттер

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: