web analytics

Джюнджі Іто українською – гучний анонс від MAL’OPUS

Український ринок манґи все активніше поповнюється новими релізами та анонсами. Всі поціновувачи мальованих історій раділи все більшій кількості релізів та в той же час чекали на видання чогось культового, чогось потужного. І це бажання вирішило задовольнити видавництво MAL’OPUS. Кілька днів видавці в своїх соцмережах підігрівали цікавість читачів загадковими натяками, на основі яких будувались теорії щодо прийдешнього анонсу. Хтось відшукував сліди Лавкрафта, хтось вбачав в натяках посилання на Berserk чи Hellsing. Але здогадки більшості підтвердились – видавництво анонсувало переклад манґи «Томіе» культового автора Джюнджі Іто.

Джюнджі Іто відомий горор-манґака, що не просто підкорив читачів в рідній Японії, а і швидко отримав статус культового автора в усьому світі. Його твори неодноразово були екранізовані у вигляді аніме та фільмів. Одна лиш історія про Томіе Кавакамі отримала цілих дев’ять фільмів, не рахуючи появ в інших медіа. А тепер з історією Томіе матимуть змогу познайомитись і українські читачі.

Томіе Кавакамі – загадкова красуня, що зводить з розуму чоловіків, змушуючи деяких навіть іти на вбивство. Щоправда жертвою вбивства в більшості випадків стає сама Томіе. От тільки її це зовсім не спиняє, адже красуня якимось чином завжди повертається з мертвих аби продовжувати бавитися з чоловіками та зі світом загалом.

Українською манґа вийде в двох томах в твердій обкладинці. Перший том побачить світ в серпні, а другий – у вересні. Обидва томи вже можна передзамовити на сайті видавництва зі знижкою за посиланнями на перший і другий томи відповідно. Поки невідомо, чи побачимо ми інші роботи Іто від українських видавців, але поява настільки культового твору дає надію, що в майбутньому все можливо.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стартувало передзамовлення офіційного артбука «Євангеліон. Збірка ілюстрацій 2007–2017»

Євангеліон

Стартувало передзамовлення першого тому манґи «Темний Дворецький»

p.ua.Темний Дворецький

Mal`opus готує переклад легендарної книжки «Володарі DOOM»!

30 aniv doom

Відкрито передзамовлення манґи «Фантомна зона» від майстра жахів Джюнджі Іто

Фантомна зона

Стартувало передзамовлення п’ятого тому «Скотта Пілігрима»

Скотт пілігрим

Задонать та виграй манґи! MangUA запускає збір на підтримку ГУР та 116 ОМБР — «Лютий банкай»

Лютий банкай меч

Приготуйте власну «Ядер-колу»: Відкрито передзамовлення на офіційну кулінарну книгу Fallout

Fallout

«Скотт Пілігрим» отримає аніме адаптацію від Netflix у листопаді

scott