Е3 2023 cкасовано, бо вона нікому не потрібна

Виставка Е3 перестала бути потрібною ще в 2020 році, коли через пандемію COVID-19 великі видавці вимушено перейшли до онлайн-показів… і нічого не втратили по медійних показниках, а радше навпаки. Тож коли організатори Electronic Entertainment Expo оголосили про повернення виставки в 2023 році, у спільноти виникло одне запитання:

Навіщо?

У нас уже є щорічні літні шоу від Sony й Microsoft, Ubisoft Forward, PC Gamer Show, Nintendo Direct, Devolver Direct, Summer Game Fest від організаторів TGA тощо — і всі вони за ці роки збирали щоразу більшу аудиторію. Тож не дивно, що ці видавці відмовилися від участі.

Capcom, Square Enix і Namco Bandai два літа поспіль уже робили власні невеличкі онлайн-покази. Embracer Group нещодавно проводила онлайн-показ і запевнила, що влаштовуватиме такі речі надалів більшому масштабі. Ігровий підрозділ Warner Bros зазвичай ходив у гості до платформотримачів, а потім став готувати анонси на власне серпневе онлайн-шоу DC FanDome. І ніхто з них так і не став підвтерджувати свою участь у Е3 2023.

Станом на кінець появу на виставці підтвердило тільки одне видавництво — KONAMI.

Тому сьогодні компанія ESA, яка планувала провести Е3 в Лос-Анджелесі з 13 по 16 червня, почала розсилати листи з повідомленням про скасування заходу. У листі сказано, що хоч Е3 і залишається шанованим брендом в індустрії, Е3 2023 не змогла викликати достатньо інтересу, щоби провести виставку, яка би показала масштаб, силу та вплив ігрової індустрії”.

Утім, організатори запевняють, що продовжать працювати над “майбутніми виставками Е3”.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Hollow Knight: Silksong подає ознаки життя

Hollow Knight: Silksong

Sony представила PlayStation Portal — портативку за 200 доларів… лише для Remote Play

playstation portal 768x432

Sony почала бета-тестування свого хмарного стрімінгу з підтримкою 4К

Sony cloud

Ні, Netflix не працює над аніме-адаптацією Dark Souls

from software dark souls generacion xbox 2

Sony та Microsoft підписали угоду про вихід Call of Duty на Playstation

xbox playstation call of duty sony microsoft

Microsoft із задоволенням спекалася б консольних ексклюзивів

Starfield

На думку SONY, хмарний ґеймінг лише близьке майбутнє, а не сьогодення

хмара тиць

E3 2024 і E3 2025 буде скасовано?

e3

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: