E3 та Gamescom знову пройдуть в онлайн-форматі

Третій рік поспіль E3 та Gamescom, найбільші виставки ігрової індустрії, офіційно скасовують через пандемію COVID-19. Організатори підтвердили, що проведення Е3 і так було під загрозою, проте нещодавній зріст захворюваності в США став останньою краплею.

Утім, навіть якби шоу і не скасували, організаторам довелося би добряче попітніти над його наповненням, адже не забуваймо, що EA, Sony та Activision вийшли зі складу учасників Е3 та не планують повертатися, бо їхні власні презентації й так є досить успішними.

А от Gamescom з часу переходу в онлайн навпаки тішить організаторів невпинним зростанням показників, тому вони охоче зберігають формат віртуального фестивалю.


Дата проведення конференцій Е3 наразі невідома, а от Gamescom 2022 пройде з 24 по 28 серпня, і йому традиційно передуватиме шоу Gamescom Opening Light Live, офіційним парнером трансляції якого в Україні є портал PlayUA. Тому наприкінці серпня ми неодмінно зустрінемося на стрімі ONL.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Український павільйон з’явиться на Gamescom 2023

Ukraine Gamescom 2023

Офіційно: “Індустрії не потрібна Е3”

e3

Е3 2023 cкасовано, бо вона нікому не потрібна

E3

Nintendo не приїде на E3

Nintendo Switch

Подкаст “Ігровий Джавелін” #14 (RendarosUA)

дж14

На одному диханні про ГОЛОВНУ конференцію серпня. Gamescom Opening Night LIVE (ONL) (Артем Лис)

gamescom thumb 3 2

Усе найголовніше з Gamescom Opening Night Live 2022

gamescom

Gamescom: Opening Night Live у виконанні PlayUA

Gamescom PlayUA

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: