web analytics

E3 та Gamescom знову пройдуть в онлайн-форматі

Третій рік поспіль E3 та Gamescom, найбільші виставки ігрової індустрії, офіційно скасовують через пандемію COVID-19. Організатори підтвердили, що проведення Е3 і так було під загрозою, проте нещодавній зріст захворюваності в США став останньою краплею.

Утім, навіть якби шоу і не скасували, організаторам довелося би добряче попітніти над його наповненням, адже не забуваймо, що EA, Sony та Activision вийшли зі складу учасників Е3 та не планують повертатися, бо їхні власні презентації й так є досить успішними.

А от Gamescom з часу переходу в онлайн навпаки тішить організаторів невпинним зростанням показників, тому вони охоче зберігають формат віртуального фестивалю.


Дата проведення конференцій Е3 наразі невідома, а от Gamescom 2022 пройде з 24 по 28 серпня, і йому традиційно передуватиме шоу Gamescom Opening Light Live, офіційним парнером трансляції якого в Україні є портал PlayUA. Тому наприкінці серпня ми неодмінно зустрінемося на стрімі ONL.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Дивіться Summer Game Fest українською разом із PlayUA

summer game fest 3840x2160 1d8b576330b9

Nintendo пропустить Gamescom цього року

nintendo

IGN роблять заміну Е3

Організатори Е3 оголосили закриття проєкту. Знову

e3

Український павільйон повернеться на Gamescom 2024? — Інтерв’ю з Олегом Яворським

Український павільйон повернеться на Gamescom 2024? — Інтерв’ю з Олегом Яворським

Ґеймдев-компанії вперше представили Україну на Gamescom

gamescom 4

Games from Ukraine — від ідеї до українського павільйону на Gamescom

stand 1200x630 768x403

S.T.A.L.K.E.R. 2 отримує не надто втішні відгуки на Gamescom 2023

сталкер