EA може відмовитися від щорічного випуску своїх спортивних ігор

FIFA 18

Наплив осінніх ААА-гігантів потроху підходить до свого завершення, а це означає, що і традиційний спортивний сезон від EA закінчився, залишивши за собою пачку ігор для любителів симуляторів. Однак ніщо не вічне і EA (теж, на щастя, не вічна) також не завжди випускатиме щороку нові забавки. Про це згадав у інтерв’ю з Bloomberg Ендрю Вілсон, генеральний директор EA.

У відповідь на питання: чи змінить коли-небудь компанія систему щорічного випуску нових спортивних ігор, він сказав: «Коротко кажучи, так». Проте не була б EA такою багатою, якби не вміла вичікувати вдалого моменту і проводити дослідження перед кожним вагомим кроком. Вілсон пояснив: «Є декілька речей, які повинні трапитися перед цим. Ми робимо багато нового у FIFA та Madden щороку й мова йде про велику кількість коду. Але (у Кореї та Китаї) ми робимо це іншим способом: приблизно раз у чотири роки випускаємо одне велике оновлення і пропонуємо значні зміни після довгого застою. Гадаю, цілком можливо, що така система з’явиться і в інших аспектах нашого бізнесу.»

У такий спосіб Ендрю Вілсон водночас натякнув на можливий перехід спортивних ігор від EA на підписку, але не сказав нічого точного. І таке рішення справді було б крутим, але чи наважиться EA піти на такий вагомий крок покаже тільки час.

Читайте також

Дройдеки повернуться у Battlefront II з наступним великим оновленням

Star Wars: Battlefront II

EA Play за версією PlayUA

EA Access з’явиться на PS4 у липні

Ґеймплей Star Wars Jedi: Fallen Order покажуть на EA Play 2019

Respawn показали Jedi Fallen Order

Epic Games викуплять права на Apex Legends у EA

Огляд Anthem

Anthem

Огляд Battlefield V

Battlefield V

Популярне