EA може відмовитися від щорічного випуску своїх спортивних ігор

FIFA 18

Наплив осінніх ААА-гігантів потроху підходить до свого завершення, а це означає, що і традиційний спортивний сезон від EA закінчився, залишивши за собою пачку ігор для любителів симуляторів. Однак ніщо не вічне і EA (теж, на щастя, не вічна) також не завжди випускатиме щороку нові забавки. Про це згадав у інтерв’ю з Bloomberg Ендрю Вілсон, генеральний директор EA.

У відповідь на питання: чи змінить коли-небудь компанія систему щорічного випуску нових спортивних ігор, він сказав: «Коротко кажучи, так». Проте не була б EA такою багатою, якби не вміла вичікувати вдалого моменту і проводити дослідження перед кожним вагомим кроком. Вілсон пояснив: «Є декілька речей, які повинні трапитися перед цим. Ми робимо багато нового у FIFA та Madden щороку й мова йде про велику кількість коду. Але (у Кореї та Китаї) ми робимо це іншим способом: приблизно раз у чотири роки випускаємо одне велике оновлення і пропонуємо значні зміни після довгого застою. Гадаю, цілком можливо, що така система з’явиться і в інших аспектах нашого бізнесу.»

У такий спосіб Ендрю Вілсон водночас натякнув на можливий перехід спортивних ігор від EA на підписку, але не сказав нічого точного. І таке рішення справді було б крутим, але чи наважиться EA піти на такий вагомий крок покаже тільки час.

Читайте також

Не варто чекати на новий Battlefield наступного року

EA повертається до Steam – першою доступною грою стала Star Wars Jedi: Fallen Order

Вуличне божевілля. Огляд FIFA 20

FIFA 20

Battlefield V можна буде пограти безкоштовно

ЕА опублікувала системні вимоги Star Wars Jedi: Fallen Order

Запущено відкритий бета-тест Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: MW (2019)

DICE скасувала запланований режим 5v5 для Battlefield V

Need for Speed Heat: трохи свіжих подробиць з Gamescom 2019 і демонстрація ігроладу

need for speed heat

Популярне