EA натякнули на розробку ремейку Dead Space 2

Журналісти з VGC вже встигли пограти в оновлений Dead Space та поставити декілька запитань розробникам ремейку з Motive Studio.

Dead Space виходить 27 січня 2023 року на ПК, PS5 та Xbox Series X|S. Тоді як реліз The Callisto Protocol, дуже схожого горрору в науково-фантастичному сетингу від автора оригінальної Dead Space запланований 2 грудня. Розробники з Motive Studio вважають таке мале вікно між такими духовно подібними проєктами дотепним збігом та бажають успіху Ґлену Скофілду з його новою грою.

Як відомо, за весь час вдалося продати лише трохи більше одного мільйона копій Dead Space (2008). На думку Романа Кампоса-Оріоли, креативного директора ремейку, оригінальна гра просто випередила свій час та вийшла тоді, коли survival horror був нішевим жанром. Але зараз ми перебуваємо в золотій ері горрорів — за останній час ми застали тріумфальне переосмислення серії Resident Evil, шалений успіх дилогії The Last of Us і серіалу “Дивні Дива” тощо. І хоча два останніх не є чистокровними представниками жанру жахів, вони багато з нього взяли. Тож зараз найліпший момент для повернення Dead Space.

Багато хто сперечається, які проекти можна називати ремастерами, а які — ремейками. У EA Motive вважають, що виконали достатньо роботи, щоби їхню гру можна було назвати повноцінним ремейком (наводячи у приклад ремастер Mass Effect: Legendary Edition, де не було кардинальних змін). Графіку у Dead Space (2023) довели до сучасних стандартів, а в ґеймплей внесли необхідні поправки для підсилення вражень гравця. 

Нещодавно Motive Studios офіційно анонсували, що вони працюють над повноцінною грою про Залізну Людину. У студії зараз в пріоритеті саме проєкт за ліцензією Marvel, але на питання про можливу розробку ремейку Dead Space 2 Роман пожартував, що якщо щось скаже, то PR-голова компанії його “вб’є”.

Сподіваємося, що оновленому Dead Space вдастся добре продатися і натяк на ремейк сиквелу переросте в повноцінну гру.

Автор: Олексій Куликівський

Читайте також

Dragon Age: Dreadwolf буде схожою на God of War… i Destiny 2

dragon age 4

А щось нове буде? Огляд Dead Space 2023 (Артем Лис)

dead space thumb 1 2

Джон Карпентер — ідеальний режисер для кіноверсії Dead Space (але це навряд чи станеться)

dead space carpenter1

EA скасували нову Titanfall і Battlefield Mobile та закрили мобільну Apex Legends

Titanfall

Star Wars Jedi: Survivor перенесли на кінець квітня

star wars jedi survivor

Ремейк якої гри вам хочеться побачити найбільше?

Resident Evil

Чим вам запам’яталася оригінальна Dead Space?

71 711151 dead space

“Тріумфальне повернення легенди”: перші оцінки Dead Space Remake

dead space remake isaac clarke

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: