EA назбирала 6,5 млн підписників EA Play та планує подвоїти цю кількість у 2021

СЕО Take Two, Штраус Зельник, у своєму виступі під час фінансового звіту компанії повідомив що скептично ставиться до ідеї про підпискову модель, як основну в дистрибуції відеоігор. Однак, СЕО Electronic Arts, Ендрю Вілсон, має протилежний погляд. Під час телефонної розмови з інвесторами, він заявив, що компанія сконцентрована на розширенні моделі підписки EA Play настільки, наскільки це можливо. Також назвав її найуспішнішим мультиплатформовим рішенням в усій галузі.

Після того, як сервіс додали на PS4 та у Steam, кількість платних підписників сягнула 6,5 млн. Наступним кроком EA стане долучення до Game Pass від Microsoft. У компанії вважають, що це дасть змогу подвоїти базу підписників за наступні 12 місяців.

EA Play увійде до Xbox Game Pass на ПК в грудні цього року. Хоч користувачам і не доведеться сплачувати додаткових коштів, фінансовий директор EA натякнув, що угода не була безкоштовною для Microsoft.

Раніше EA Play стала доступною в Steam, ще 31 серпня. Власники консолей Xbox зможуть скористатися сервісом вже 10 листопада, передплативши Game Pass Ultimate.

Читайте також

Чого чекати від Battlefield 6?

Battlefield 1

Control з’явиться у Game Pass для ПК уже цього тижня

Control

Take-Two передумали купувати авторів DiRT та F1

dirt 5

Microsoft готує власний аналог DualSense?

Xbox Series

Підписка Ubisoft+ невдовзі стане частиною Game Pass

Microsoft презентували січневі новинки Game Pass

what remains of edith finch

Мережа “Фокстрот” стане офіційним партнером Microsoft

ELDEN RING Ексклюзив XBOX? Які Японські Студії Планує Купити MICROSOFT? (OLDboi)

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: