EA несподівано звільнили понад 200 тестерів, які працювали над Apex Legends

У вівторок Electronic Arts несподівано закрила весь відділ QA в офісі в Батон-Руж. Понад 200 працівників о 8 ранку за місцевим часом зайшли на конференцію в Zoom, на якій їм повідомили, що їх звільнено.

Як повідомляється, працівникам прийшов імейл з запрошенням на незапланований дзвінок у Zoom без уточнення жодних подробиць. Приєднуватися до дзвінка просили з особистого телефона чи комп’ютера. Крім того, керівництву офісу також не повідомили про те, що департамент перевірки якості закривають.

Insider Gaming посилаючись на анонімні джерела розповіли, що звільнення в офісі в Батон-Руж відбулися після того, як команда успішно провела навчання працівників в Англії та Ромунії. Вони також висловили думку, що ці звільнення, ймовірно, є просто способом зекономити.

Офіційні причини звільнення не повідомляються. Electronic Arts відмовляються давати пряму відповідь на запитання, зводячи все до того, що команда тестувальників, які працюють з дому, дають компанії можливість збільшити кількість годин на тиждень, в які вони можуть тестувати та оптимізовувати гру.

Команда з Батон-Руж приймала участь в роботі над багатьма проєктами, однак з 2019 року їх основним завданням було тестування Apex Legends, вони були основною командою, яка займалася перевіркою якості гри й деякі працівники зараз виражають своє занепокоєння тим, що чекатиме на королівську битву в подальшому.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Без особливостей і хиб — Огляд Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor

Патч Star Wars Jedi: Survivor позбавив ґеймерів DLC

Star Wars Jedi: Survivor DLC

F1 2023 матиме сюжетну кампанію в стилі Drive to Survive від Netflix

drive to survive formula 1

“Найкращий не-ремейк року” — перші оцінки Star Wars Jedi: Survivor

jedi survivor header

Скучили за Command & Conquer? Тоді зверніть увагу на Tempest Rising

wccftempestrising2

Cистемні вимоги Star Wars Jedi: Survivor

star wars jedi survivor

Граєте в Need for Speed Unbound? Готуйтеся тікати від поліції в інше місто

Need for Speed Unbound

Гравці прагнуть «обвалити рубль» в сервісах EA. Допоможете?

electronic arts

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: