EA несподівано звільнили понад 200 тестерів, які працювали над Apex Legends

У вівторок Electronic Arts несподівано закрила весь відділ QA в офісі в Батон-Руж. Понад 200 працівників о 8 ранку за місцевим часом зайшли на конференцію в Zoom, на якій їм повідомили, що їх звільнено.

Як повідомляється, працівникам прийшов імейл з запрошенням на незапланований дзвінок у Zoom без уточнення жодних подробиць. Приєднуватися до дзвінка просили з особистого телефона чи комп’ютера. Крім того, керівництву офісу також не повідомили про те, що департамент перевірки якості закривають.

Insider Gaming посилаючись на анонімні джерела розповіли, що звільнення в офісі в Батон-Руж відбулися після того, як команда успішно провела навчання працівників в Англії та Ромунії. Вони також висловили думку, що ці звільнення, ймовірно, є просто способом зекономити.

Офіційні причини звільнення не повідомляються. Electronic Arts відмовляються давати пряму відповідь на запитання, зводячи все до того, що команда тестувальників, які працюють з дому, дають компанії можливість збільшити кількість годин на тиждень, в які вони можуть тестувати та оптимізовувати гру.

Команда з Батон-Руж приймала участь в роботі над багатьма проєктами, однак з 2019 року їх основним завданням було тестування Apex Legends, вони були основною командою, яка займалася перевіркою якості гри й деякі працівники зараз виражають своє занепокоєння тим, що чекатиме на королівську битву в подальшому.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Гра про Чорну Пантеру буде пісочницею у відкритому світі

Чорна Пантера Black Panther

Electronic Arts звільняє 40 тестувальників Apex Legends

apex legends

Battlefield 2042 більше не отримуватиме нового контенту

battlefield 2042

Шутер XDefiant не вийде найближчим часом, але відкрита бета вже близько

xdefiant

«Ультимативний ігросервіс»: Нові деталі перезапуску Marathon від Bungie

marathon

Марґо Роббі стане продюсеркою екранізації The Sims

barbie

Хакери зламали гравців в Apex Legends прямо під час фіналу регіонального турніру

p.ua.apex legends

Творчий директор Battlefield покидає EA заради маловідомої студії

battlefield