EA Play нарешті стане частиною Xbox Game Pass на ПК

Платний сервіс EA Play, який дає гравцям доступ до багатьох проектів Electronic Arts, з’явився в Game Pass ще у листопаді. Проте, тоді він був доступний лише на консолях. Появу сервісу у підписці на ПК обіцяли у грудні, а пізніше взагалі перенесли на 2021 рік. І ось вже завтра очікування закінчеться.

Завтра об 23:00 підписники Games Pass на ПК отримають доступ до більше ніж 60 ігор Electronic Arts, в тому числі Star War Jedi: Fallen Order, FIFA 20, Titanfall 2, Need for Speed Heat та інші. Крім того, починаючи від завтра, всі підписники і на ПК, і на консолях зможуть почати грати нову у списку ігор сервісу Star Wars: Squadrons.

З іншого, користувачі щомісяця отримуватимуть нагороди в іграх, так наприклад у березні серед нагород для підписників будуть набори Gold Team Fantasy MUT та EA Play Celebration Pack для спортивного симулятора Madden 21 та N7 Weapon Charm для Apex Legends.

Для того, аби почати користуватися EA Play, потрібно буде завантажити програму EA Desktop та увійти у свій існуючий акаунт, або ж створити новий. Детальніше ознайомитися з тим, як почати користування EA Play на ПК можна у офіційному відео.

Читайте також

Mass Effect Legendary Edition відправилася “на золото”

Ось наскільки гарнішим буде перевидання Mass Effect

Mass Effect Legendary Edition

Grand Theft Auto V з’явиться у каталозі Xbox Game Pass

Відомо дати проведення та головних учасників E3 2021

Biomutant буде доступна підписникам EA Play Pro у день релізу

Battlefield 6 матиме безкоштовний мультиплеєр?

Ґеймдиректор Anthem звільнився з BioWare

Заробити 1000$ не вийде: оголошено перші оцінки It Takes Two

It Takes Two

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: