EA показала бойову систему Mass Effect: Andromeda

До виходу Mass Effect: Andromeda лишилося трохи більше місяця, і Electronic Arts почала занурювати нас в ігролад іграшки. Перше відео серії присвячено бойовій системі.

Як ми можемо бачити у відео, битви матимуть перспективу від третьої особи, а персонажі — потужну систему розвитку. На полі бою діятиме система укриттів, а реактивний ранець допоможе вам виконувати далекі стрибки.

Mass Effect: Andromeda матиме чотири види вогнепальної зброї: пістолети, дробовики, снайперські та штурмові гвинтівки — плюс широкий спектр зброї для ближнього бою.

Навички, доступні для персонажів, розподілятимуться на три категорії: бойові, технічні та біотичні. Якщо із першими двома все зрозуміло, то навички останньої категорії дозволять вам керувати гравітацією за допомогою темної енергії.

Mass Effect: Andromeda — четверта гра серії Mass Effect. Забавка безпосередньо не повʼязана з попередніми, але її події розгортатимуться у тому же всесвіті, в галактиці Андромеди. Вихід гри в Європі відбудеться 23 березня 2017 року. Список підтримуваних платформ: ПК під управлінням Microsoft Windows та ігрові консолі Xbox One і PlayStation 4.

Читайте також

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

Обираємо розчарування року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Обираємо рольову гру року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Mass Effect: Andromeda вже не отримає ні патчів, ні DLC

PlayNews #297 — Mafia III, Mass Effect: Andromeda…

Огляд Mass Effect: Andromeda

Хакери обійшли захист Mass Effect: Andromeda

PlayNews #282 — Mass Effect: Andromeda, System Shock 3…

Популярне