EA поки не знає чи збільшуватиме ціни на ігри з приходом нового покоління

5 листопада Electronic Arts, Inc. давали т.з. earnings call — щось середнє між відкритим фінансовим звітом і пресконференцією, на якій інвестори, фінансові експерти та інші охочі/причетні мають змогу поставити питання та отримати вичерпні відповіді.

Уже є повна текстова транскпипція події, але наведені у ній дані зрозумілі здебільшого для фінансових експертів. Проте питання від аналітика Berenberg Bank щодо того чи збирається EA підвищувати ціни на ігри для консолей нового покоління — видалося досить слушним. І от що на нього відповів фінансовий голова компанії, Блейк Йоргенсен:

Я б не хотів поки давати розгорнуту відповідь щодо цього. Ми завжди казали, що ігри дорожчають. Досвід [від них] теж стає глибшим.

Люди грають в ігри значно більше часу. Можна сперечатись, що це повинно на якомусь етапі підвищити ціновий діапазон. Але ми прямо звернемося до цього питання ближче до моменту виходу великої кількості ігор на консолі нового покоління. І тут хотілося б повернутися та зосередитися на тому, що саме ми можемо зробити з новими іграми, а уже ціни відповідатимуть цим змінам.

Ми з цим розберемося. І мені не хотілося б, щоб люди у це вчитувались. Ми можемо підняти ціни, а можемо — ні. Поки не знаємо.

Що ми знаємо, то це те, що зробимо чимало з новими консолями і нашим партнерством з Sony, Microsoft та іншими виробниками консолей.

Риторика цього висловлювання співпадає з тим, що озвучував в серпні у аналогічному звіті  голова компанії, Ендрю Вілсон:

Ми почнемо з мотивації гравців, їх очікувань щодо глибини і діапазону обслуговування, звідти й будемо рухатись.

Читайте також

Чого чекати від Battlefield 6?

Battlefield 1

Бойова система Returnal буде напрочуд варіативною

returnal

Take-Two передумали купувати авторів DiRT та F1

dirt 5

Sony назвала дати релізу багатьох ексклюзивів PlayStation. Без перенесень не обійшлося

GhostWire: Tokyo

У пошуках некстґену. Чи варто зараз купувати PS5? (Падон)

У Великій Британії хочуть заборонити скуповування консолей і “заліза”

Поцуплене “залізо”: як крадуть Nvidia GeForce та PlayStation 5

Наступного року Destiny 2 нарешті отримає кросплей

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: