EA поки не знає чи збільшуватиме ціни на ігри з приходом нового покоління

5 листопада Electronic Arts, Inc. давали т.з. earnings call — щось середнє між відкритим фінансовим звітом і пресконференцією, на якій інвестори, фінансові експерти та інші охочі/причетні мають змогу поставити питання та отримати вичерпні відповіді.

Уже є повна текстова транскпипція події, але наведені у ній дані зрозумілі здебільшого для фінансових експертів. Проте питання від аналітика Berenberg Bank щодо того чи збирається EA підвищувати ціни на ігри для консолей нового покоління — видалося досить слушним. І от що на нього відповів фінансовий голова компанії, Блейк Йоргенсен:

Я б не хотів поки давати розгорнуту відповідь щодо цього. Ми завжди казали, що ігри дорожчають. Досвід [від них] теж стає глибшим.

Люди грають в ігри значно більше часу. Можна сперечатись, що це повинно на якомусь етапі підвищити ціновий діапазон. Але ми прямо звернемося до цього питання ближче до моменту виходу великої кількості ігор на консолі нового покоління. І тут хотілося б повернутися та зосередитися на тому, що саме ми можемо зробити з новими іграми, а уже ціни відповідатимуть цим змінам.

Ми з цим розберемося. І мені не хотілося б, щоб люди у це вчитувались. Ми можемо підняти ціни, а можемо — ні. Поки не знаємо.

Що ми знаємо, то це те, що зробимо чимало з новими консолями і нашим партнерством з Sony, Microsoft та іншими виробниками консолей.

Риторика цього висловлювання співпадає з тим, що озвучував в серпні у аналогічному звіті  голова компанії, Ендрю Вілсон:

Ми почнемо з мотивації гравців, їх очікувань щодо глибини і діапазону обслуговування, звідти й будемо рухатись.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творці Stellar Blade готуються до розробки продовження і портують гру на ПК

stellar blade cover

Ghost of Tsushima увірвалася в топ найпродаваніших ігор Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Продажі PS5 у 5 разів перевищили Xbox Series, але Sony все одно розчарована

xbox ps

Helldivers 2 показала найкращий старт серед ігор, які видавала Sony

p.ua.helldivers 2

Electronic Arts працює над впровадженням реклами в самітніх іграх

star wars jedi survivor

«Ця гра вже ввійшла в історію»: усі в захваті від метроїдванії Animal Well

animal well

Чутки: Презентація PlayStation пройде наприкінці травня

ghost of tsushima 2

Керівник Electronic Arts задоволений новою Battlefield

battlefield