EA шукає можливості обʼєднатися з кимось або продатись

Відеоігровий ринок все більше консолідується довкола більшеньких гравців зі своєї чи інших сфер або утворюючи таких здорованів. Думки про це не обійшли й компанію EA, відповідно до останнього звіту від Puck.

За даними видання, не так давно EA працювала над угодою про обʼєднання з NBCUniversal (великий американський медійний конгломерат), а також обговорювала можливе поглинання такими компаніями, як Disney та Apple. І хоча жодна з цих угод не зайшла далеко і не перебуває в роботі зараз, схоже компанія не збирається полишати цю ідею.

Уже згадана угода з NBCUniversal, за інформацією Ділана Баєрса, зайшла доволі далеко. CEO Comcast (компанія, що володіє NBCUniversal), Браян Робертс навіть пропрацьовував ідею виділити розважальний конгломерат в окрему сутність, що обʼєднається з ЕА. За такого розвитку справ, чинний CEO EA, Андрю Вілсон, очолив би новий мега бізнес. Втім, компанії не змогли домовитися щодо ціни, тож угода зірвалася.

На фоні цієї інформації тим дивніше, що у лютому, у звіті перед інвесторами, Ендрю Вілсон, стверджував, що зараз компаіня націлена більше на придбання нових активів, аніж на продажі себе самої. Тільки за минулий рік EA витратила 5 млрд доларів, купуючи нові студії.

Читайте також

EA закрила серію Project CARS і розпустила Slightly Mad Studios

Майкл Рукер знову зіграє Йонду у спецвипуску «Вартових Галактики»

Йонду

Вслід за Ubisoft: Electronic Arts закриває сервери старих проєктів

Mirror's Edge

Кросплей, кастомізація, кооп: Анонсовано The Sims 5!

sims diamond

EA натякнули на розробку ремейку Dead Space 2

Dead Space

Disney відклала прем’єру Deadpool 3, Blade та низки інших фільми з MCU

Deadpool

Origin врешті відправлять на пенсію. EA випустила новий клієнт для ПК

EA настільки хотіла гру по «Зоряних війнах», що скасувала переосмислення серії Plants vs. Zombies

Plants vs Zombies

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: