EA шукає можливості обʼєднатися з кимось або продатись

Відеоігровий ринок все більше консолідується довкола більшеньких гравців зі своєї чи інших сфер або утворюючи таких здорованів. Думки про це не обійшли й компанію EA, відповідно до останнього звіту від Puck.

За даними видання, не так давно EA працювала над угодою про обʼєднання з NBCUniversal (великий американський медійний конгломерат), а також обговорювала можливе поглинання такими компаніями, як Disney та Apple. І хоча жодна з цих угод не зайшла далеко і не перебуває в роботі зараз, схоже компанія не збирається полишати цю ідею.

Уже згадана угода з NBCUniversal, за інформацією Ділана Баєрса, зайшла доволі далеко. CEO Comcast (компанія, що володіє NBCUniversal), Браян Робертс навіть пропрацьовував ідею виділити розважальний конгломерат в окрему сутність, що обʼєднається з ЕА. За такого розвитку справ, чинний CEO EA, Андрю Вілсон, очолив би новий мега бізнес. Втім, компанії не змогли домовитися щодо ціни, тож угода зірвалася.

На фоні цієї інформації тим дивніше, що у лютому, у звіті перед інвесторами, Ендрю Вілсон, стверджував, що зараз компаіня націлена більше на придбання нових активів, аніж на продажі себе самої. Тільки за минулий рік EA витратила 5 млрд доларів, купуючи нові студії.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Спінофф серіалу «ВандаВіжн» отримав дату виходу

aaa

AirPods Max для ґеймерів — Огляд навушників Hator Phoenix Wireless

hator phoenix review site v02

Популярність підпискових сервісів Apple принесла компанії додаткових 14% виручки

41192 79817 000 lead tim cook xl

Apple не планує закривати підписковий сервіс Arcade

puyo puyo puzzle pop

Apple скорочує поставки Vision Pro через падіння попиту

apple vision pro

Metallica, Біллі Айліш і Snoop Dogg з’являться у Fortnite

metallica

Гра про Чорну Пантеру буде пісочницею у відкритому світі

Чорна Пантера Black Panther

Electronic Arts звільняє 40 тестувальників Apex Legends

apex legends