EA скасували нову Titanfall і Battlefield Mobile та закрили мобільну Apex Legends

Вчора з’явилися новини, що Electronic Art закривають мобільну Apex Legends та скасовують розробку Battlefield Mobile. Сьогодні також стало відомо, що EA тихо закрили неанонсований проєкт у всесвіті Titanfall та Apex Legends з робочою назвою Titanfall Legends.

Про це стало відомо з останнього фінансового звіту EA, що відбувся у вівторок. Apex Legends Mobile повністю закриється 1 травня. EA розповіли, що не зважаючи на потужний старт, поточний досвід гри не виправдовує очікувань гравців й після місяців роботи з партнером було прийняте спільне рішення закрити проєкт. Однак виконавчий директор EA, Ендрю Вілсон, розповів, що у компанії є плани переосмислити Apex Mobile у майбутньому. Можливо ми ще раз побачимо мобільний Apex Legends, але вже без впливу Tencent та Lightspeed Studios.

EA теж прокоментували припинення розробки мобільної Battlefield. За словами представників компанії, через постійний розвиток індустрії, та через те, що мета EA створити глибоко пов’язану екосистему Battlefield набула форми, було вирішено змінити поточний напрямок до моменту, поки у розробників не буде кращого бачення франшизи та можливості виправдати очікування гравців. Студію Industrial Toys, яка відповідала за розробко мобільної Battlefiled, закрили.

Ендрю Вілсон пояснив, що з Apex Mobile компанія зустрілась з проблемою залучення більш казуальної аудиторії. При розробці Battlefield Mobile, хоча прогрес й був видимий та все йшло за планом, розробники не захотіли ставати на ті ж граблі двічі й вирішили скасувати проєкт, зробити крок назад та ретельно все обдумати.

Що ж до Titanfall Legends, то тут жодних подробиць. Попри те, що гравці вже давно просили продовження улюбленої багатьма Titanfall 2, новин про це було вкрай мало. Відомо лише, що це була одноосібна гра у всесвіті Titanfall та Apex Legends та що її розробку припинили. Команда з близько 50 людей, яка працювала над цим проєктом, була розформована й EA спробує знайти їм нове місце у компаній, однак ті, для кого нового місця не знайдеться, будуть звільнені з відшкодуванням. EA поки жодним чином не прокоментувала цю новину.

Читайте також

Граєте в Need for Speed Unbound? Готуйтеся тікати від поліції в інше місто

Need for Speed Unbound

Гравці прагнуть «обвалити рубль» в сервісах EA. Допоможете?

electronic arts

EA несподівано звільнили понад 200 тестерів, які працювали над Apex Legends

apex legends

EA таки планує ремейк усієї трилогії Dead Space. Наче хтось сумнівався

Dead Space

Космос Шредінґера. Огляд Dead Space

Dead Space 2023 рімейк

Dragon Age: Dreadwolf буде схожою на God of War… i Destiny 2

dragon age 4

FIFA 23 — найуспішніша гра серії за 30 років. Але що з нею буде після перейменування?

FIFA 23

Star Wars Jedi: Survivor перенесли на кінець квітня

star wars jedi survivor

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: