EA скасували нову Titanfall і Battlefield Mobile та закрили мобільну Apex Legends

Вчора з’явилися новини, що Electronic Art закривають мобільну Apex Legends та скасовують розробку Battlefield Mobile. Сьогодні також стало відомо, що EA тихо закрили неанонсований проєкт у всесвіті Titanfall та Apex Legends з робочою назвою Titanfall Legends.

Про це стало відомо з останнього фінансового звіту EA, що відбувся у вівторок. Apex Legends Mobile повністю закриється 1 травня. EA розповіли, що не зважаючи на потужний старт, поточний досвід гри не виправдовує очікувань гравців й після місяців роботи з партнером було прийняте спільне рішення закрити проєкт. Однак виконавчий директор EA, Ендрю Вілсон, розповів, що у компанії є плани переосмислити Apex Mobile у майбутньому. Можливо ми ще раз побачимо мобільний Apex Legends, але вже без впливу Tencent та Lightspeed Studios.

EA теж прокоментували припинення розробки мобільної Battlefield. За словами представників компанії, через постійний розвиток індустрії, та через те, що мета EA створити глибоко пов’язану екосистему Battlefield набула форми, було вирішено змінити поточний напрямок до моменту, поки у розробників не буде кращого бачення франшизи та можливості виправдати очікування гравців. Студію Industrial Toys, яка відповідала за розробко мобільної Battlefiled, закрили.

Ендрю Вілсон пояснив, що з Apex Mobile компанія зустрілась з проблемою залучення більш казуальної аудиторії. При розробці Battlefield Mobile, хоча прогрес й був видимий та все йшло за планом, розробники не захотіли ставати на ті ж граблі двічі й вирішили скасувати проєкт, зробити крок назад та ретельно все обдумати.

Що ж до Titanfall Legends, то тут жодних подробиць. Попри те, що гравці вже давно просили продовження улюбленої багатьма Titanfall 2, новин про це було вкрай мало. Відомо лише, що це була одноосібна гра у всесвіті Titanfall та Apex Legends та що її розробку припинили. Команда з близько 50 людей, яка працювала над цим проєктом, була розформована й EA спробує знайти їм нове місце у компаній, однак ті, для кого нового місця не знайдеться, будуть звільнені з відшкодуванням. EA поки жодним чином не прокоментувала цю новину.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Гра про Чорну Пантеру буде пісочницею у відкритому світі

Чорна Пантера Black Panther

Electronic Arts звільняє 40 тестувальників Apex Legends

apex legends

Battlefield 2042 більше не отримуватиме нового контенту

battlefield 2042

Шутер XDefiant не вийде найближчим часом, але відкрита бета вже близько

xdefiant

«Ультимативний ігросервіс»: Нові деталі перезапуску Marathon від Bungie

marathon

Марґо Роббі стане продюсеркою екранізації The Sims

barbie

Хакери зламали гравців в Apex Legends прямо під час фіналу регіонального турніру

p.ua.apex legends

Творчий директор Battlefield покидає EA заради маловідомої студії

battlefield