EA створила штучний інтелект, що самонавчається грати у Battlefield 1

Відділ з пошуку незвичайного досвіду (SEED) EA розробили штучний інтелект, що самостійно покращує свої навички гри у Battlefield 1.

Через запис у блозі, Магнус Нордін, працівник Seed, розповідає як його команда зацікавилася роботою Google зі створення AI, що самостійно вчився грати у старі відеоігри для Atari 2600. Тож вони спробували та створили «агента» , що може грати у Battlefield 1 на порівняно непоганому рівні. Він змінює свою поведінку, коли у нього залишається мало життя або набоїв, запам’ятовує особливості мап та, часом, справляється з живими противниками. Якщо ж говорити про проблеми, то слід зауважити, що AI не уміє планувати свої дії. Тоді як він чудово реагує на те, що відбувається навколо, за відсутності подразників він може просто бродити довкола без очевидних цілей.

Створений SEED «агент» — чудова заміна класичним ігровим ботам з зазделегідь прописаними реакціями, яка, зокрема, стане у нагоді під час проведення QA тестів. Та й просто спостерігати за розвитком навичок такого AI достатньо весело.

Читайте також

Не варто чекати на новий Battlefield наступного року

EA повертається до Steam – першою доступною грою стала Star Wars Jedi: Fallen Order

Вуличне божевілля. Огляд FIFA 20

FIFA 20

Battlefield V можна буде пограти безкоштовно

ЕА опублікувала системні вимоги Star Wars Jedi: Fallen Order

Запущено відкритий бета-тест Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: MW (2019)

DICE скасувала запланований режим 5v5 для Battlefield V

Need for Speed Heat: трохи свіжих подробиць з Gamescom 2019 і демонстрація ігроладу

need for speed heat

Популярне