EA створила штучний інтелект, що самонавчається грати у Battlefield 1

Відділ з пошуку незвичайного досвіду (SEED) EA розробили штучний інтелект, що самостійно покращує свої навички гри у Battlefield 1.

Через запис у блозі, Магнус Нордін, працівник Seed, розповідає як його команда зацікавилася роботою Google зі створення AI, що самостійно вчився грати у старі відеоігри для Atari 2600. Тож вони спробували та створили «агента» , що може грати у Battlefield 1 на порівняно непоганому рівні. Він змінює свою поведінку, коли у нього залишається мало життя або набоїв, запам’ятовує особливості мап та, часом, справляється з живими противниками. Якщо ж говорити про проблеми, то слід зауважити, що AI не уміє планувати свої дії. Тоді як він чудово реагує на те, що відбувається навколо, за відсутності подразників він може просто бродити довкола без очевидних цілей.

Створений SEED «агент» — чудова заміна класичним ігровим ботам з зазделегідь прописаними реакціями, яка, зокрема, стане у нагоді під час проведення QA тестів. Та й просто спостерігати за розвитком навичок такого AI достатньо весело.

Читайте також

Огляд Battlefield V

Battlefield V

EA фінансово підтримає постраждалих під час турніру з Madden NFL 19

Madden NFL 19

Найкраща E3 покоління? [Подкаст]

Найкраща Е3 покоління? [Подкаст] | Підсумки E3 2018

Підсумки конференції EA на E3 2018

EA Play | E3 2018

Чутки: EA розпочала роботу над Star Wars з відкритим світом

EA Star Wars

Свіжі та не дуже чутки щодо цьогорічної Battlefield

Battlefield

Огляд Fe

A Way Out майже добралася до релізу

Популярне