EA створила штучний інтелект, що самонавчається грати у Battlefield 1

Відділ з пошуку незвичайного досвіду (SEED) EA розробили штучний інтелект, що самостійно покращує свої навички гри у Battlefield 1.

Через запис у блозі, Магнус Нордін, працівник Seed, розповідає як його команда зацікавилася роботою Google зі створення AI, що самостійно вчився грати у старі відеоігри для Atari 2600. Тож вони спробували та створили «агента» , що може грати у Battlefield 1 на порівняно непоганому рівні. Він змінює свою поведінку, коли у нього залишається мало життя або набоїв, запам’ятовує особливості мап та, часом, справляється з живими противниками. Якщо ж говорити про проблеми, то слід зауважити, що AI не уміє планувати свої дії. Тоді як він чудово реагує на те, що відбувається навколо, за відсутності подразників він може просто бродити довкола без очевидних цілей.

Створений SEED «агент» — чудова заміна класичним ігровим ботам з зазделегідь прописаними реакціями, яка, зокрема, стане у нагоді під час проведення QA тестів. Та й просто спостерігати за розвитком навичок такого AI достатньо весело.

Читайте також

Дройдеки повернуться у Battlefront II з наступним великим оновленням

Star Wars: Battlefront II

Ґеймплей Star Wars Jedi: Fallen Order покажуть на EA Play 2019

Respawn показали Jedi Fallen Order

Epic Games викуплять права на Apex Legends у EA

Огляд Battlefield V

Battlefield V

EA фінансово підтримає постраждалих під час турніру з Madden NFL 19

Madden NFL 19

Найкраща E3 покоління? [Подкаст]

Найкраща Е3 покоління? [Подкаст] | Підсумки E3 2018

Підсумки конференції EA на E3 2018

EA Play | E3 2018

Популярне