web analytics

Екшн Kunitsu-Gami: Path of the Goddess від Capcom отримав демо-версію і колаборацію з Okami

Прийдешня самітня екшн-стратегія Kunitsu-Gami: Path of the Goddess вийде менше ніж через три тижні, тому компанія Capcom вирішила підігріти очікування до новинки завдяки демо-версії та колаборації з відомою грою Okami.

Екшн надихався японським фольклором, а його події відбуватимуться на спустошеній горі. Метою головного героя Со стане захист села від різноманітних почвар у екшн битвах вдень і підготовка до нічної навали монстрів, коли необхідно буде захищати вже Діву гори, Йоширо. Цикл повторюватиметься допоки ви не очистите місцевість від ворогів та не повернете на неї мир.

Головний герой відмінно володіє мечем, тому з використанням власних здібностей нарізатиме десятки демонів немов у танці. Допомагатимуть нам у битвах і дружні NPC, які володіють і ближньою, і далекобійною зброєю. Основна кампанія займе у вас приблизно 20 годин, а після неї буде необов’язковий ендґейм із додатковими місіями. Розвивати гру після релізу не планують, як і монетизувати великою кількістю доповнень.

Демо-версія Kunitsu-Gami: Path of the Goddess вже доступна на PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One і ПК разом із колаборацією з Okami, що додає тематичні костюми персонажам, зброю та музику. Якщо ви отримаєте колекційні предмети пов’язані з цією подією до 17 липня, то зможете перенести їх у повноцінну версії гри, яка вийде вже 19 липня навіть у підписці Game Pass.

В Steam вартість гри складає 1699 гривень. За передзамовлення ви отримаєте два талісмани для головного героя та цифровий артбук.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Nintendo систематично ігнорує перекладачів у титрах ігор

mario

Розробляється Armored Core 7 або доповнення до 6 частини

armored core 6

Підписка Game Pass восени подорожчає й отримає нові рівні

xbox game pass

Японська студія Tose втратила понад 2 000 000$ через скасування ігор партнерами

paper mario

Успіх Assassin’s Creed Shadows здійснить мрію продюсера з Capcom

ac shadows denji

Керівник розробки Resident Evil 7 відповідає за 9 частину

коші наканіші

Dead Rising Deluxe Remaster випустять у вересні

dead rising deluxe remaster date 07 01 24

Capcom придбала анімаційну студію Minimum Studios

capcom