Ексклюзив Playstation 5 тепер доступний безкоштовно!

Сьогодні відбувся реліз автомобільного екшену Destruction AllStars, доступного ексклюзивно на PlayStation 5. У грі необхідно знищувати автомобілі суперника на яскравих аренах по всьому світу.

Від сьогодні та до 5 квітня, Destruction AllStars безкоштовно доступна передплатникам PlayStation Plus. Завантажити гру можна в PlayStation Store на цій сторінці.

Насолоджуйтеся руйнуваннями за кермом свого авто або стрибайте на арену, застосовуючи запаморочливі навички паркуру, щоби ухилятися від атак та захоплювати транспорт. Використовуйте унікальні здібності героя та сійте хаос. Прокачайте автомобіль свого героя, щоб розкрити особливі здібності на арені.

16 унікальних героїв AllStars готові до змагань. Долучайтеся до боротьби за чемпіонство у турнірі Всесвітньої федерації руйнування.

Ключові особливості:

  • Станьте зіркою: Шістнадцять безстрашних, харизматичних персонажів Destruction AllStars склали список міжнародних учасників, що борються за титул чемпіона Всесвітньої федерації руйнування. Застосовуйте здібності кожного з них, щоб адаптувати свою тактику та стиль гри — використовуйте спритність, швидкість або силу, аби крушити суперників за допомогою потужних навичок. Ухиляйтеся від атак за допомогою паркуру. Перемикайтеся між транспортними засобами або стрибайте на машини в запаморочливих спробах їх захопити.
  • Руйнування за кермом: На початку кожного матчу, на кожній арені буде розкидано кілька базових машин. Але у кожного персонажа AllStar також є і персональне авто, яке може переломити хід будь-якої битви. Невпинно сійте хаос, щоб посилити автомобіль свого героя AllStars особливими здібностями.
  • Технології PlayStation 5: Відчуйте кожен удар, прискорення, зіткнення і багато іншого завдяки тактильному зворотному зв’язку контролера DualSense та адаптивним тригерам. Скористайтеся перевагами швидкісного SSD, чіткого та динамічного 4K і приголомшливою атмосферою стадіону з технологією Tempest 3D AudioTech.
  • Гра в режимі реального часу: Постійно оновлювана, Destruction AllStars — це гра від SIE з регулярними сезонними оновленнями, в яких є все: від нових ігрових режимів і персонажів до косметичних образів героїв, емоцій та багато іншого.
  • Включено в PlayStation Plus: Гравці з активною підпискою PlayStation Plus можуть завантажити Destruction AllStars без додаткової плати.
  • Трощіть своїх друзів: Зробіть бої більш драматичними, беручи участь з друзями в мережевих* матчах на 16 гравців. В рамках особливих подій вибирайте режим швидкої гри та знайомтеся з тимчасовими змінами правил.

І почнеться ХАОС!

Читайте також

Низький старт. Огляд Destruction AllStars

Destruction AllStars

Стала відома дата релізу, ціна та варіанти видань Ratchet & Clank: Rift Apart

Хакери зламали сервери CD PROJEKT RED

World of Tanks стане доступною в Steam

Стрім Destruction AllStars

Indie Cup W’21 стартував!

Стали відомі ігри для підписників PS Plus на лютий

World of Tanks в’їжджає у 2021 рік з новим оновленням

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: