Ексклюзивам кінець — Sony вклала в Epic Games 250 мільйонів доларів

Sony Corporation інвестувала 250 мільйонів доларів в Epic Games. У прес-релізі компанії написали, що цією угодою «розширили свою співпрацю, поєднуючи портфоліо розважальних та технологічних напрацювань Sony зі соціально-розважальною платформою та цифровою екосистемою Epic Games, щоби створити унікальний досвід для розробників та споживачів»

Потужні технології та Epic Games у таких сферах, як графіка, ставлять їх на передній план розробників ігрових рушіїв з їх Unreal Engine та іншими інноваціями. Найкращим прикладом цього є їхня революційна розважальна гра Fortnite. З допомогою нашої інвестиції ми хочемо відкрити можливість для майбутніх колаборацій з Epic Games, щоби радувати та приносити щось цінне для користувачів та індустрії в цілому: не лише в іграх, але й на всіх теренах цифрового розважального простору, що так швидко розвивається.

Кенічіро Йошіда, голова, президент та генеральний директор Sony Corporation

Sony та Epic Games вже не раз співпрацювали до цього. Недавно Тім Суїні, генеральний директор Epic Games, давав хвальні відгуки про нову консоль Sony — PlayStation 5, називаючи її «надзвичайно збалансованим пристроєм». Epic Games навіть використовували  PlayStation 5, щоби показати можливості свого нового ігрового рушія Unreal Engine 5.

Поки що важко гадати, у що саме виллється ця інвестиція, проте з прес-релізу можна зрозуміти, що Sony має наміри співпрацювати з Epic Games не лише на ринку ігор, а й у сферах музики та кіно. Тім Суїні заявив, що разом зі Sony вони планують побудувати доступну цифрову екосистему для всіх.

Читайте також

Спершу xCloud, тепер Fortnite — Apple стає ворогом ігрової індустрії. І до чого тут 30%?

Найпопулярніші доповнення в PlayStation Store у 2020

Nioh 2

Наступного тижня в EGS роздаватимуть Remnant: from the Ashes

Remnant: From the Ashes

State of Play у виконанні PlayUA

Автомобілі з’являться у Fortnite дуже скоро. Завтра

Fortnite

DualShock 4 не працюватиме з іграми для PlayStation 5

Наступний State of Play пройде 6 серпня, але про PS5 нічого не розкажуть

Crash Bandicoot 4 It's About Time

У Fortnite з’явилася Атлантида… ну майже

Fortnite

Популярне