Ексклюзиви Sony виходитимуть на ПК швидше

Голова Playstation Studios, Гермена Гульст, підтвердив, що зараз Sony розробляють чимало ігросервісів. Працюють над ними як старі студії, так і нещодавно придбані. Частина з них створюється за вже існуючими франшизами, а деякі проєкти представлять нові світи та нових героїв. Sony випускатимуть такі проєкти одночасно на ПК та консолі Playstation.

Ми вже знаємо про багатокористувацькі спін-оффи у серіях The Last of Us та Horizon, а також новий Twisted Metal. Крім цього ми знаємо про безіменні сервісні ігри від London Studios та авторів ПК-порту God of War з Jetpack Interactive.

За словами Гульста, фінансово успішні ПК-порти минулих ексклюзивів Playstation дозволяють компанії більш “агресивно” фінансувати свої нові проєкти. Але він також зауважив, що перед тим як переносити самітні проєкти на персональні комп’ютери, мусить пройти щонайменше рік з моменту їх виходу на консолях Playstation.

Також колишній голова Guerrilla Games заспокоїв власників PS4, запевнивши, що деякі ігри продовжать виходити на консоль минулого покоління. Але Sony будуть довго думати чи зможе проєкт на застарілому залізі відповідати стандартам якості компанії.

Із менш важливих заяв:

  • На ігровому рушії Decima Engine (Horizon, Death Stranding) прямо зараз розробляють одразу «кілька» проєктів;
  • На питання про ігри від японських розробників Хульст тільки згадав, що у Sony «міцні зв’язки» з японською ігровою індустрію;
  • Також голова Playstation Studios поділився своїми думками про можливі кіно-адаптації проектів від From Software, про що ми вже писали раніше.

Автор: Олексій Куликівський

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ghost of Tsushima увірвалася в топ найпродаваніших ігор Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Ніколас Кейдж зіграє Людину-павука в новому серіалі від Amazon

p.ua.Кейдж

Final Fantasy 7: Rebirth виявилася провальною, а прибутки Square Enix впали на 70%

ff7 rebirth

Замість одного Джима Раяна в Sony Interactive Entertainment тепер двоє керівників

herman hideaki

Sea of Thieves підкорила європейські чарти за результатами минулого місяця

Sea of Thieves

Ghost of Tsushima на ПК теж зняли з продажу в 177 країнах, де не працює PSN

Ghost of Tsushima

Чутки: Презентація PlayStation пройде наприкінці травня

ghost of tsushima 2