Elden Ring отримає DLC про… подорожі в часі?

Elden Ring вийшла 25 лютого, і вже тоді багато хто визначився зі своєю грою року, адже “Dark Souls у відкритому світі” зуміла подарувати незабутні спогади від битв із босами та навіть допомогти справитись зі стресом на початку війни. 

Одразу після завершення проходження хотілося ще, і фанати From Software вже котрий місяць чекають на доповнення для Elden Ring, адже студія залишила в самій грі багато натяків та невикористаного контенту в ігрових файлах. Наприклад, ще в березні було знайдено цілий Колізей для потенційних PvP-баталій, а на цьому тижні було знайдено набір DLC-зачісок.

Що цікаво, деякі з цих зачісок (зокрема, молодої Реннали, молодого Ґодрика чи коси королеви Маріки) будуть недоступні для гравців — їх призначено винятково для НІПів (неігрових персонажів). Таке вже траплялося в доповненнях Dark Souls, де поневолений лицар Ґаель мав унікальний дизайн бороди. Тому ці зачіски натякають, що в прийдешньому доповненні гравці зможуть зустрітися з босами Elden Ring ще до їх перетворення на могутніх напівбогів. Але чи будемо ми подорожувати в часі самі, чи просто вирвемо згаданих персонажів з минулого завдяки силі Персня Елден — це вже ми дізнаємося згодом.

Прямо зараз From Software працюють над перезапуском Armored Core та активно шукають працівників для проєкту, тож через це вихід потенційного доповнення для Elden Ring може трохи затриматись. Утім, реліз релізом, а от офіційний анонс цілком може відбутися десь наприкінці цього року. Наприклад, у грудні на TGA.

Автор: Олексій Куликівський

 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Вийшов сюжетний трейлер доповнення Elden Ring: Shadow Of The Erdtree

p.ua.elden ring shadow of the erdtree

Bungie пропонує вільний доступ до трьох аддонів Destiny 2 напередодні виходу The Final Shape

destiny 2

Shadow of the Erdtree буде єдиним доповненням для Elden Ring

elden ring

SEGA і Square Enix перенесли свої релізи, щоб уникнути виходу в один час із DLС до Elden Ring

elden ring

Larian Studios не буде створювати ні Baldur’s Gate 4, ні DLC до BG3

baldur's gate 3

«Відкритий світ виявився зайвим»: перші оцінки Rise of the Ronin

rise of the ronin

У Minecraft з’явилася Marketplace Pass — платна підписка для DLC

minecraft

«Не вражає настільки ж, як Ghost of Tsushima» — Зʼявилися перші відгуки преси на Rise of the Ronin

rise of the ronin