Elden Ring отримає DLC про… подорожі в часі?

Elden Ring вийшла 25 лютого, і вже тоді багато хто визначився зі своєю грою року, адже “Dark Souls у відкритому світі” зуміла подарувати незабутні спогади від битв із босами та навіть допомогти справитись зі стресом на початку війни. 

Одразу після завершення проходження хотілося ще, і фанати From Software вже котрий місяць чекають на доповнення для Elden Ring, адже студія залишила в самій грі багато натяків та невикористаного контенту в ігрових файлах. Наприклад, ще в березні було знайдено цілий Колізей для потенційних PvP-баталій, а на цьому тижні було знайдено набір DLC-зачісок.

Що цікаво, деякі з цих зачісок (зокрема, молодої Реннали, молодого Ґодрика чи коси королеви Маріки) будуть недоступні для гравців — їх призначено винятково для НІПів (неігрових персонажів). Таке вже траплялося в доповненнях Dark Souls, де поневолений лицар Ґаель мав унікальний дизайн бороди. Тому ці зачіски натякають, що в прийдешньому доповненні гравці зможуть зустрітися з босами Elden Ring ще до їх перетворення на могутніх напівбогів. Але чи будемо ми подорожувати в часі самі, чи просто вирвемо згаданих персонажів з минулого завдяки силі Персня Елден — це вже ми дізнаємося згодом.

Прямо зараз From Software працюють над перезапуском Armored Core та активно шукають працівників для проєкту, тож через це вихід потенційного доповнення для Elden Ring може трохи затриматись. Утім, реліз релізом, а от офіційний анонс цілком може відбутися десь наприкінці цього року. Наприклад, у грудні на TGA.

Автор: Олексій Куликівський

 

Читайте також

Усі найголовніші анонси The Game Awards 2022

The Game Awards 2018

Розробники Dark Souls заробляють у півтора рази менше, ніж автори Persona

Сьогодні в Elden Ring з’являться PvP-арени

elden ring

Який бос з ігор From Software вимучив вас найбільше?

Dark Souls

Sony планує екранізувати Dark Souls, Bloodborne i Elden Ring

Bloodborne

Elden Ring визнали “Грою року” на Japan Game Awards

Elden Ring

За мотивами Elden Ring випустять настільну гру

ELDEN RING

Двотомний артбук по Elden Ring вийде у Японії вкінці цієї осені

Elden Ring

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: