Embracer Group продала творців Borderlands компанії Take-Two за 460 млн доларів

Як і повідомляло видання Bloomberg, другим і заключним продажем холдингу Embracer Group у рамках реструктуризації стала Gearbox Software. Компанію придбало видавництво Take-Two Interactive за 460 млн доларів. Варто зауважити, що три роки тому шведський холдинг виклав 1,3 млрд доларів за творців Borderlands.

Take-Two Interactive отримає власність на франшизи Borderlands, Risk of Rain, Homeworld, Tiny Tina’s Wonderlands, Brothers in Arms та Duke Nukem, тоді як Embracer і Gearbox порівну збережуть права на видання ігор серії Remnant та Hyper Light Breaker, сиквелу Hyper Light Drifter.

Керівник Gearbox Ренді Пітчфорд дуже радий, що новою домівкою для студії стала саме Take-Two, з якою у них давні й теплі взаємини. Додавши, що його першочерговою метою завжди є розвиток власної студії, особливо за участі талановитих розробників та мільйонної бази клієнтів. Він особисто запевняє шанувальників Gearbox, що угода гарантує високу якість проєктів, які наразі перебувають у розробці.

Усього 10 місяців знадобилося Embracer Group, щоб покрити 2 млрд боргу через зірвану угоду з неоголошеним інвестором. Проте на досягнення мети чималій кількості студій не пощастило бути скороченими або навіть закритими. Сподіваємося, холдинг не допускатиме подібних прорахунків у майбутньому.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

Take-Two звільнила 600 працівників і закрила кілька неанонсованих ігор

take two

Зірка Barbie та Borderlands, Аріана Ґрінблатт отримала нагороду за досягнення в кар’єрі

p.ua.Аріана Ґрінблатт

Slay the Spire 2, The Rogue Prince of Persia, KILL KNIGHT — Що показали на The Triple-i Initiative?

The Rogue Prince of Persia

Gearbox Publishing перейменували у Arc Games

hyper light breaker

Найвідоміші розробники інді-ігор проведуть спільну презентацію у квітні

triple i

Холдинг Thunderful продає видавництво Headup на 90% дешевше, ніж купив

dr fetus mean meat machine copertina

Минулий фінансовий рік став невтішним для Remedy попри успіх Alan Wake 2

alan wake 2 control