Enlisted — новий командний шутер від творців War Thunder

Компанія Gaijin Entertainment, відома своєю роботою над популярною багатокористувацькою грою War Thunder, анонсувала свій новий проект під назвою Enlisted. Enlisted – це багатокористувацький командний шутер в сеттингу Другої світової війни, з масштабними боями та гігантськими ігровими картами, що вміщуватимуть понад 100 гравців одночасно.

Відомі битви Другої світової будуть перенесені в окремі кампанії, кожна з яких включатиме різні етапи сутичок, зі специфічними героями та зброєю. Робота над кожною з таких кампаній вимагатиме багато часу та зусиль, і тому вони розроблятимуться окремо одна від одної.

Вже зараз всі охочі можуть придбати колекційну зброю, кампанії (ведеться розробка над Битвою за Москву та Висадкою в Нормандії) або ранній доступ до закритого бета-тестування, що пройде в другій половині 2017-го року. Розробники запевняють, що всі зароблені таким чином гроші буде витрачено на покращення гри, а зібравши $250 000 ігророби візьмуться за розробку Африканської кампанії. Слідкувати за грошозбором можна на офіційному сайті.

Розробкою гри займатиметься маловідома Darkflow Software, а двигуном слугуватиме Dagor Engine 4.0, що вдало використовується в тому ж War Thunder.

Забавка вийде виключно для персональних комп’ютерів. Дату виходу та більше інформації шукайте на нашому сайті вже згодом.

Читайте також

Розбір сюжету фільму ТЕНЕТ (ПАН КАРПАН)

Коли PlayStation 5 вийде в Україні? Ціна, ігри та вся інша інформація про PS5 (OLDboi)

Розробники ремастера The Wonderful 101 показали новий трейлер

The Wonderful 101

Новий (і низькобюджетний) трейлер Cyberpunk 2077

cyberpunk 2077

Ігролад перших 10 хвилин Doom Eternal

Новий трейлер DOOM: Eternal

У Resident Evil 3 з’явився трейлер в якому показаний Nemesis

Дебютний трейлер фільму «Морбіус» з Джаредом Лето

Популярне