Enlisted — новий командний шутер від творців War Thunder

Компанія Gaijin Entertainment, відома своєю роботою над популярною багатокористувацькою грою War Thunder, анонсувала свій новий проект під назвою Enlisted. Enlisted – це багатокористувацький командний шутер в сеттингу Другої світової війни, з масштабними боями та гігантськими ігровими картами, що вміщуватимуть понад 100 гравців одночасно.

Відомі битви Другої світової будуть перенесені в окремі кампанії, кожна з яких включатиме різні етапи сутичок, зі специфічними героями та зброєю. Робота над кожною з таких кампаній вимагатиме багато часу та зусиль, і тому вони розроблятимуться окремо одна від одної.

Вже зараз всі охочі можуть придбати колекційну зброю, кампанії (ведеться розробка над Битвою за Москву та Висадкою в Нормандії) або ранній доступ до закритого бета-тестування, що пройде в другій половині 2017-го року. Розробники запевняють, що всі зароблені таким чином гроші буде витрачено на покращення гри, а зібравши $250 000 ігророби візьмуться за розробку Африканської кампанії. Слідкувати за грошозбором можна на офіційному сайті.

Розробкою гри займатиметься маловідома Darkflow Software, а двигуном слугуватиме Dagor Engine 4.0, що вдало використовується в тому ж War Thunder.

Забавка вийде виключно для персональних комп’ютерів. Дату виходу та більше інформації шукайте на нашому сайті вже згодом.

Читайте також

Подробиці закритого E3 демо Cyberpunk 2077

[Оновлено] Геній, немовлята і тентаклі — нові подробиці Death Stranding

Новий ігроладний трейлер The Sinking City

4A Games розповіла деталі сюжетних DLC для Metro Exodus

Cюжетний трейлер і скріншоти Wolfenstein: Youngblood

Жінка-бандит і Джон Марстон — у новому трейлері Red Dead Redemption 2

Yakuza 6 вийде пізніше, ніж очікувалось, зате демо-версія буде вчасно

Yakuza 6

Новий трейлер Attack on Titan 2 показує взаємодію героя з навколишнім світом

Attack on Titan 2

Популярне