Epic Games Store безкоштовно роздає Aline: Isolation та Hand of Fate 2

Epic Games Store продовжують роздавати ігри, і цього тижня цілком безкоштовно та назавжди роздають ще дві: Aline: Isolation та Hand of Fate 2. Отримати обидві гри собі у бібліотеку можна до 18:00 наступного четверга.

Aline: Isolation — це космічний екшн-горрор розроблений студією Creative Assembly. Гравці беруть на себе роль Аманди Ріплі, яка виявляється сама на космічному кораблі, на якому окрім величезного хижака є ще багато різноманітних небезпек.

Новий герой піднімається, щоб кинути виклик Ділеру в Hand of Fate 2! Опануйте настільну гру з нескінченною кількістю квесті, які можна проходити найрізноманітнішими, розблокуйте нові карти, побудуйте свою пригоду, а потім переможете своїх ворогів у жорстоких боях в реальному часі!

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на Alien: Isolation та Hand of Fate 2ви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Epic Games Store безкоштовно роздає Pine

День Зоряних Війн 2021: Знижки на всіх основних платформах

Epic Games Store роздає Idle Champions of the Forgotten Realms

В Epic Games Store з’явився магазин інді-ігор itch.io та кілька інших програм

Epic Games Store безкоштовно роздає аж три гри

Sony інвестували 200 мільйонів в Epic Games

Рімейк The Last of Us, Хідео + Microsoft, збитки EGS — #PlayNews

Kojima Productions + Xbox

Наступного тижня у EGS роздаватимуть трилогію Deponia та ще дві гри

Deponia

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: