Epic Games Store безкоштовно роздає аж три гри

Продовжуючи щотижневі роздачі, Epic Games Store вирішили потішити свої користувачів ще більше, і замість вже звичної однієї гри роздають одразу три! Цього тижня цілком безкоштовно та назавжди можна отримати собі у бібліотеку The First Tree, Deponia: The Complete Journey та Ken Follett’s The Pillars of the Earth.

The First Tree це прекрасна дослідницька гра, зосереджена навколо двох паралельних історій: історії лисиці, яка намагається знайти свою зниклу сім’ю, та історії сина, який знову зв’язався зі своїм відчуженим батьком на Алясці.

Мотлох, мотлох і навіть більше мотлоху. Життя на сміттєвій планеті Депонія – це все що завгодно, але не прогулянка у парку. Не дивно, що Руфуса це дістало і він починає вигадувати одну смішну авантюру за іншою, лиш уникнути цього похмурого місця у Deponia: The Complete Journey.

Події гри Ken Follett’s The Pillars of the Earth, яка заснована на світовому бестселері Кена Фолетта «Стовпи Землі», відбуваються у 12 столітті, в Англії: У час злиднів та війни невелике містечко починає будівництво собору, аби попросити багатства та безпеки для свого народу. У їхній боротьбі за виживання їх долі переплітаються.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на The First Tree, Deponia: The Complete Journey та Ken Follett’s The Pillars of the Earthви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Читайте також

Epic Games пропонували Sony 200 мільйонів за ексклюзиви PlayStation

Epic Games Store безкоштовно роздає Pine

День Зоряних Війн 2021: Знижки на всіх основних платформах

Epic Games викупили ArtStation — відомий сайт для цифрових художників

Artstation

Epic Games Store роздає Idle Champions of the Forgotten Realms

В Epic Games Store з’явився магазин інді-ігор itch.io та кілька інших програм

Epic Games Store безкоштовно роздає Aline: Isolation та Hand of Fate 2

Sony інвестували 200 мільйонів в Epic Games

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: