Epic Games Store безкоштовно роздає The Lion’s Song

В Epic Games Store стартовала чергова роздача. Починаючи від сьогодні і до 18:00 наступного четверга всі бажаючі мають можливість цілком безкоштовно та назавжди отримати пригодницьку гру The Lion’s Song.

The Lion’s Song – це розповідна пригодницька гра від студії Mi’pu’mi Games. Події гри відбуваються на почтаку 20 століття і розповідають про команду австрійських художників та науковців, а кожен кожен епізод все більш уважніше розглядає їхню історію та показує те, як вони намагаються знайти своє натхення та креативність.

Epic Games підтримує вас безкоштовними іграми, а ви можете підтримати нас! Користуючись нашим посиланням на The Lion’s Songви підтримуєте команду PlayUA. Також ви можете оформлювати покупки в Epic Games Store або прямо у Fortnite, використовуючи наш Epic Creator Tag: PLAYUA. Цим ви теж дуже нас підтримаєте. Вам не важко, а нам – приємно!

Крім того, варто зауважити, що на наступний тиждень Epic Games Store не розкрили гру, як це зазвичай буває. Натомість, компанія у свої соціальних мережах навіть запостила тизер прихованої гри. У спільноті ходять догадки про те, яку ж гру віддадуть наступною, гравці надіяться, що це буде Read Dead Redemption 2, проте жодних фактів, які б вказували на це поки немає, тому залишаєтсья лише чекати.

 

 

Читайте також

Отримайте підписку Discord Nitro безкоштовно на три місяці

Discord

Epic Games Store роздає Control

До Fortnite завітають футболісти з Англії та Німеччини

Harry Kane

До Fortnite вторглися прибульці та Рік Санчез

Fortnite

ПК-версія Fortnite отримає поліпшену графіку

Fortnite

Epic Games Store роздає Frostpunk

Genshin Impact з’явиться в Epic Games Store за тиждень

Genshin Impact

Epic Games Store роздає Among Us

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: