Epic Games Store росте як на дріжджах і викочує інструменти для саморозміщення

Після успішного старту цього року, Epic Games підбивають підсумки 2022, де компанії вдалося досягти неабиякого приросту як користувачів, так і розробників, видавців та творців на платформі Epic Games Store.

Зі звіту Epic ми отримали інформацію, що за попередній рік користувачів ПК стало більше 230 мільйонів, що на 36 млн більше, ніж у 2021 році. Загальна кількість всіх облікових записів Epic сягнула позначки у 723 млн. Щоденний онлайн дійшов до 34,3 млн активних користувачів, а місячний — до 68, що на 6 млн більше, ніж було в 2021.

На полі розробників і видавців також все дуже добре. За 2022 рік у крамницю було додано 626 нових ігор для ПК, що довело загальний лічильник до 1 548 товарів. 

Гравці витратили 355 млн доларів на проєкти сторонніх розробників, приріст у порівнянні з попереднім роком — 18%. Також було витрачено 820 млн доларів на ігри Epic Games, що на 2% менше за 2021 рік.

Продовжує працювати та розвиватися програма безкоштовних ігор. У 2022 році розробники надали користувачам EGS доступ до 99 ігор, вартість яких складає 2 240 доларів. 70 із запропонованих проєктів побили свій максимальний рекорд кількості одночасних користувачів на ПК, із середнім перевищенням показників у 25 разів. Гравці отримали майже 700 мільйонів безкоштовних ігор за попередній рік, завдяки чому ці проєкти отримали приріст аудиторії.

Також компанія з захопленням розповіла, що її функціонал для саморозміщення нарешті вийшов з бети. Тепер розробники зможуть самостійно (без допомоги модераторів) заповнити всі необхідні формочки і легко опублікувати власний проєкт на платформі. EGS очікує, що це приведе до експоненційного зростання кількості ігор в крамниці, а ми що у EGS стане надзвичайно багато хентайних пазлів за 21 грн. Щоб полегшити розробникам життя ще більше, вони навіть пропонують послуги безкоштовного перекладу сторінки гри за запитом. І це все зі збереженням поділу отримуваних коштів у співвідношені 88% творцям і 12% платформі.

Про плани на 2023 рік компанія не забула й поділилася, чим саме вони хочуть зайнятися найближчим часом:

  • покращенням продуктивності клієнта EGS, який і запускатиметься швидше, і не впадатиме в ступор, завантажуючи великі бібліотеки
  • підтримкою підписок від сторонніх видавців (Game Pass у EGS?) і збільшенням переліку ігор-сервісів;
  • створенням ігрових центрів — таких собі додатків до сторінки гри в EGS, які дозволять видавцям ділитися інформацією про майбутні й актуальні продукти, новини й оновлення;
  • найкраще наостанок — компанія із задоволенням повідомила, що програма тижневих безкоштовних ігор продовжить свою роботу і в 2023 році!

Насамкінець Epic Games поділилися іграми, які вже доступні в крамниці або поповнять її колекцію найближчим часом. Список найбільш очікуваних проєктів пропоную глянути разом:

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Epic Games Store роздають Fallout: New Vegas – Ultimate Edition

fallout new vegas

У Epic Games Store зʼявиться віртуальний кешбек

Epic Games Store

В Epic Games Store можна безкоштовно отримати Death Stranding

Death Stranding

Цього тижня в Epic Game Store можна цілком безкоштовно отримати The Sims 4 та 3 доповнення

the sims 4

Нову роздачу в EGS можна пропускати, там Poker Club та російська Breathedge

poker club

Never Alone та Beyond Blue можна безкоштовно отримати в Epic Games Store

never alone

Українська гра Bosorka вже доступна в Steam та EGS!

bosorka video 13psw

MORDHAU та Second Extinction можна безкоштовно отримати в Epic Games Store

mordhau

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: