Epic Games Store заробив $700 млн у 2020 році

Epic Games Store у своєму останньому звіті похвалилися деякими даними за минулий рік, зокрема статистикою користувачів. Крім того, Epic Games розповіли, що працюють над тим, аби розробникам було простіше публікувати свої ігри у Epic Games Store. Для користувачів ж розробники працюють над функціями спільноти, включно з профілями, досягненнями та списком бажанного.

Торік Epic Games Store безкоштовно роздали 103 гри, загальна кількість копій цих ігор, отриманих гравцями, склала 749 мільйонів. Цифри вражають, а EGS обіцяють продовжити роздачі й у 2021, чим вони, до речі, вже активно займаються (зараз у магазині можна отримати Dandara). Один лише Star Wars: Battlefront II отримали 19 мільйонів гравців.

Загальна кількість зареєстрованих користувачів EGS у 2020 році зросла зі 108 до 160 млн, а щомісяця крамниця обслуговує в середньому 56 млн осіб. Кількість щоденних користувачів у 2020 році виросла на 192% і складає в середньому 31,3 млн користувачів. Пік гравців, які одночасно користувалися Epic Games Store, склав 13 мільйонів. Це майже вдвічі більше, ніж у 2019 році, — тоді в крамниці було зафіксовано 7 мільйонів гравців водночас.

Поговорили й про гроші. У 2020 році в крамниці гравці витратили 700 мільйонів $, 265 млн з яких було витрачено на ігри від сторонніх розробників.

Epic Games Store росте, і вказані вище результати — неабияке досягнення, як на всього лише 2 роки існування сервісу. А ми, команда PlayUA, також матимемом невеличкі перемоги, якщо ви при оформленні покупок в Epic Games Store або прямо у Fortnite, будете користуватися нашим Epic Creator Tag: PLAYUA.

Читайте також

Epic Games придбали розробників Fall Guys

Отримайте Sunless Sea безкоштовно та назавжди!

Epic Games подарує ігрову валюту власникам Fortnite і Rocket League. Але є нюанс

Fortnite

Отримайте Rage 2 та Absolute Drift безкоштовно та назавжди

У Fortnite пройде фестиваль короткометражок

Fortnite

Chivalry 2 побачить світ вже у червні цього року

Chivalry 2

Серія Kingdom Hearts нарешті завітає на ПК

Kingdom Hearts

Технологія DLSS стала доступнішою для Unreal Engine 4

Nvidia

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: