Everybody’s Gone To The Rapture вийде на ПК

jp9000cusa02267_00gonetotherapture_banner

Рік тому незрівнянна пригода Everybody’s Gone To The Rapture авторства The Chinese Room та SCE Santa Monica Studio наробила багато шуму серед прихильників PlayStation 4. Гра отримала благословення критиків та дуже добре продавалася, змістивши на першому місці PlayStation Store чарту такі забавки, як Rocket League, Battlefield 4 та Goat Simulator.

Сьогодні ж інтернет вибухнув новиною про те, що славетна гра зможе порадувати й ПК-ґеймерів. Підозри про те, що “свято наближається” з’явилися ще тоді, як запис про гру було додано до SteamDB, а в списку оновлень з’явилася підтримка драйверів AMD. Тепер ж маємо офіційне підтвердження від The Chinese Room. 

В забавці ґеймеру належить подорожувати безмовним пустельним світом, відшукуючи точки спогадів, що допоможуть з’ясувати причину зникнення всіх людей на планеті. Гра має чудову візуальну складову і вражає атмосферністю. Хоч дати релізу ще немає, поповнення в сім’ї нетривіальних ПК-проектів не може не радувати.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Без SSD не обійтись»: творець Final Fantasy XVI розповів про версію для ПК

Творці Dear Esther тепер підтверджено рятують Vampire: The Masquerade — Bloodlines 2

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Two Point Campus, Saints Row, Tinykin — Порадник Ґеймера: Серпень 2022

Saints Row

Кіберпанковий киць! Огляд Stray від Nikattica

stray

Викуп ігрової індустрії триває: Tencent придбали Sumo Group

Crackdown 3

Immortals Fenyx Rising готується до релізу і пішла на золото

Immortals Fenyx Rising

Horizon: Zero Dawn завітає на ПК

За першу добу в Dauntless зіграло 500 тисяч нових гравців

Dauntless