Еволюція українських реалій: дивіться фільм “Сильніше, ніж зброя” безкоштовно

20 лютого 2023 року на каналі всесвітньо відомого українського об’єднання кінематографістів Babylon’13 був викладений для безкоштовного перегляду перший повнометражний фільм групи. Стрічка Володимира Тихого, Юлії Гонтарук, Івана Сауткіна та Романа Любого “Сильніше, ніж зброя” розповідає крізь безжальну призму документалістики про трансформацію, що її пережило українське суспільство від спроби захоплення будівлі президентської адміністрації 1 грудня 2013 року до боїв в Донецькому аеропорті у 2014 році.

Лавреат премії Національної спілки кінематографістів України за найкращий документальний фільм у 2014 році та ще багатьох всеукраїнських та міжнародних нагород регулярно опиняється в списках найкращих українських фільмів (зокрема займає 95-е місце в списку найкращих фільмів в історії українського кіно від Довженко-Центру). Цей фільм безумовно вартий вашого часу не лише як джерело інформації, а як і художнє переосмислення неймовірно важливих для України подій.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу: що подивитсь та послухати на цю тему

Хайтарма

Режисерка Ірина Правило отримала першу в Україні докторську ступінь з аудіовізуального мистецтва та виробництва

Культовий український фільм “Сьомий маршрут” повернеться на екран в рамках КиївКіноФест

Завітайте на безкоштовний показ і обговорення фільму «Фортеця Маріуполь. Орест» у Києві

Фортеця Маруполь. Орест

Конфліктологія українського кіно: чому Шевченківську премію цьогоріч не отримає не лише “Памфір”, а взагалі жодна стрічка

Безкоштовні книжки про українське мистецтво від «Мистецького Арсеналу»

arsenal03

Суспільне Медіатека: унікальний онлайн-архів відео та аудіо доступний в режимі бета-версії

Суспільне Медіатека

Довгоочікуваний український нуар “Генделик” виходить в широкий прокат 16 листопада

Генделик