F1 2023 матиме сюжетну кампанію в стилі Drive to Survive від Netflix

Серіал Drive to Surtvive від Netflix став, напевно, найдієвішим популяризатором “Формули-1” за всю історію королівських автоперегонів. Він показав, що найцікавіші речі в цьому спорті стаються не на трасі, а за кількістю колоритних постатей і рівнем напруги між конкурентами “Формула-1” може обскакати чимало драматичних серіалів.

Тому нема нічого дивного в тому, що EA i Codemasters не лише повернули в F1 23 сюжетну кампанію Braking Point (“Точка гальмування”), а й зробили її максимально схожою на Drive to Survive із “документальними” кадрами залаштунків гонок, інтерв’ю в специфічному оформленні та навіть невеличкими камео реальних пілотів.

Традиційно для серії в нас буде змога створити свою власну команду й провести її до перемоги в як у Кубку конструкторів, так і в особистому чемпіонаті серед водіїв. Проте це справедливо лише для стандартного режиму кар’єри. А в сюжетній кампанії розробники дадуть створену спеціально для цієї гри команду Konnersport Butler F1® Racing Team.

Нам дістанться роль молодої зірки автоспорту — Ейдена Джексона. Його напарником стане вже відомий Девон Батлер, який був протагоністом “Точки гальмування” в F1 2021. Також у грі буде сестра Девона, Келлі Меєр —  чемпіонка “Формули-2”, яка за будь-яку ціну ладна пробитися в найвищу лігу перегонів. Зважаючи, що Девон Батлер буде нашим головним суперником у ході кампанії, то Келлі цілком логічно починатиме як його спільниця, але потім, через амбіції кожного з них, дівчині доведеться переглянути свою лояльність.

Одним словом, виглядає все поки досить перспективно. До всього, EA вирішили, що просто додати вигадану команду до гри буде недостатньо, тому вони зробили для неї повноцінну презентацію!

Окрім кінематографічної сюжетки, F1 23 також отримає:

  • оновлення для контролера Precision Drive™;
  • нову систему прогресу, де за виконані завдання можна буде отримати реальні лівреї, костюми та шоломи команд;
  • нові траси (Гран Прі Лас-Веґаса й Катару);
  • новий баланс 35% дистанції;

Час починати готуватися, бо F1 23 виходить 16 червня на ПК і обох поколіннях PlayStation та Xbox Series. Наразі ЕА відкрила передзамовлення на гру в кількох виданнях зі своїми бонусами завчасної купівлі.

Disqus Comments Loading...
Опубліковано
Андрій Присяжний