Facebook та Instagram приховують хештеґи #Bucha та #BuchaMassacre

Наразі весь цивілізований світ не може оговатитсь від того, що було знайдено у містах Києвської області, а особливо у місті Буча. Сотні понівечених тіл у братьских могилах і просто на вулиці, зґвалтування, очевидні неозброєним оком сліди тортур та страт цивільних.

Але у компанії Марка Цукерберґа Meta, якій належать найбільші соціальні мережі Facebook та Instagram не певні що ситуація заслуговує на розголос. Принаймні таке пояснення спадає на думку щодо ситуації яка склалася з хештеґами #Bucha та #BuchaMassacre, які були обмежені. Першими це повідомили у Telegram видання dev.ua, а звідти новина швидко поширилась на всі видання України, обрастаючи все новими доказами того що це дійсно сталося.

Як відомо, періодично Facebook та Instagram роблять подібні виверти у випадках великої загрози фейків на якусь тему. Не можна не погодитись, що їх зараз буде багато (надто від злочинної російської преси яка вже пише, що все що сталося в Бучі це провокація з боку української влади), але блокування всієї інформації на цю тему, особливо коли в столиці Німеччини відверто проросійські сили збираються на мітинґи у 5 тис. людей це здається дуже і дуже поганим рішенням.

Втім, є тут ще одне поясннення — на хештеґи можна регулярно скаржитись і тим самим спровокувати таке рішення від соцмереж, які вже потім будуть розбиратись що до чого. От тільки виникає питання наскільки бездушні роботи сидять в тепленьких і затишних офісах компанії Meta і не помічають того що ними без зайвого клопоту користується сучасний фашизм. І нащо потрібні ті пересувні крематорії, якщо можна зручним фокусом просто приховати все у соцмережах?..

Читайте також

Які ігри допомогли вам впоратися з депресією під час війни? (думки редакції)

ELDEN RING

“Another Love”: як ностальгічний хіт з початку 2010-х допомагає українцям в усіх сенсах

Том Оделл

Фільм “Довбуш” вийде в широкий український прокат після Перемоги

Довбуш

Легенди комікс-індустрії об’єднались задля допомоги біженцям України

Comics for Ukraine: Sunflower Seeds

Ghostbusters VR та інші анонси Meta Quest Gaming Showcase 2022

Ghostbusters VR

Послухайте історії українських ігротворців у час війни на Games Gathering 22 квітня

gamesgathering 278722062 482629030311286 7611683358131473717 n

Трактори проти танків: українські розробники вшанували здобутки наших фермерів

traktor

Twitch банить за поширення російської пропаганди

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: