Fall Guys стане безкоштовною та отримає кросплей

Fall Guys отримала велику популярність коли вийшла влітку 2020 року, однак з того часу про гру наче вже й забули. Зараз, проте, вона може отримати друге життя. З 21 червня гра перейде на систему free-to-play, отримає кросплей та спільний прогрес і ще багато іншого.

Перш за все, гра з’явиться на XBOX One та XBOX Series X|S, а також на Nintendo Switch. Також тепер у грі буде кросплей між всіма консолями та ПК, й заодне спільний прогрес.

Ще одним важливим оновленням стане те, що Fall Guys з’явиться у Epic Games Store, а от у Steam її більше придбати не можна буде. Проте якщо ви вже купили гру у Steam, то у вас все залишиться як і було.

Перехід на free-to-play прийде разом з перезапуском сезонів та нової ігровою валютою Show-Bucks. Також розробники обіцяють велике оновлення системи прогресу, а новий “перший” сезон під назвою “Безкоштовно для всіх” добавить у гру нову велику локацію та ігрові події. Гравці, що купували гру до переходу на free-to-play отримають великий набір з косметичними предметами та безкоштовний сезонний пропуск до першого сезону.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стрім на вибір: Fortnite, Overwatch 2, Fall Guys, The Crew Motorfest

fortnite

У новому сезоні Fall Guys з’явиться можливість створювати власні рівні

fall guys season 4

Обжени усіх! Український онлайн-турнір з Fall Guys відбудеться 12 листопада

Fall Guys

У Fall Guys можна пограти за Хацуне Міку

20220926 153635

Джон Сіна з’явиться у Fortnite

Без назви 1

Спільнострім з Євгеном «TaiTake» Пахолюком — Бігаємо, падаємо та спілкуємося

fall guys

[Запис] Чілово-розкручувальний суботній стрім — Aperture Desk Job, Skatebird, Fall Guys

aperture labs

Fall Guys: Ultimate Knockout потрапила до “Книги рекордів Гіннеса”

Fall Guys: Ultimate Knockout

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: