web analytics

Fallen Aces показала ґеймплей в дусі Deus Ex зі стилем нуарних коміксів

Видавець New Blood Interactive (інді-шутери Dusk та Ultrakill) спільно з розробниками Треєм Паувеллом та Джейсоном Бондом показали 9 хвилин ігроладу Fallen Aces під час Realms Deep 2023.

Гра надихалася механіками першої частини Deus Ex та олдскульними шутерами 90-х років, як-от Duke Nukem 3D та Goldeneye 007. Візуальне оформлення гри намальоване вручну, а також стилізоване як комікс у стилі нуар.

Особливість забавки полягає у нелінійному дизайні рівнів, адже гравець зможе проходити гру скраданням чи максимально агресивним стилем. У шутері також можна жбурлятися у ворогів предметами довкола для самозахисту чи користуватися кулаками та знайденою зброєю ближнього бою.

Дата релізу Fallen Aces наразі невідома, але перший епізод вийде в дочасному доступі наступного року. Також є нагода спробувати демоверсію у Steam.

Також цікаво:

TMNT Donatello

Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA

На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Шутер Blood West продався краще в Steam, коли був безкоштовним у Epic Games Store

blood west

Fallen Aces змусила мене полюбити імерсів сіми (Rendaros UA)

fallen aces

Кіностудія імені Довженка досі прибрає наслідки обстрілу 15 червня і потребує вашої допомоги

«Суперґьорл» вже провалилася в прокаті

зображення

Sony остаточно закриває PlayStation Store для PS3 та PS Vita

psvita

«Обсесія» обійшла «Грішників» і стала найуспішнішим оригінальним фільмом десятиріччя

obsession

Microsoft поки не планує закривати розробників Fallout: New Vegas

p.ua.fallout new vegas

Українська гра Sand розійшлася накладом у 300 тисяч копій

sand raiders of sophie pc steam