Fallout 4 — подробиці сезонної перепустки

fallout-4-logo-640x325[1]

Bethesda поділилася новими подробицями щодо Fallout 4 у своєму блозі. У ньому вони розповіли, що Fallout 4 матиме сезонну перепустку, а також розробники планують регулярно випускати безкоштовні оновлення для гри, при тому, що ці оновлення будуть не тільки виправляти технічні помилки, але й додаватимуть новий функціонал.

Ми будемо регулярно оновлювати гру; як це було зі Skyrim, оновлення будуть не тільки виправляти помилки, а й додавати у гру нові можливості. У Skyrim таким чином з’явився бій верхи, легендарний режим, численні поліпшення графіки та багато іншого. Ми будемо працювати з фанатською спільнотою і з’ясовувати, що саме гравці хочуть додати в гру.

Також було сказано декілька слів про Creation Kit — програму для створення модів для Fallout 4. Стало відомо, що на початку наступного року ПК-користувачі отримають змогу випробувати свої сили в модотворенні, а власникам Xbox One та PS4 доведеться зачекати.

Вартість сезонної перепустки складе $30,  але розробники запевняють, що воно того варте.

Нам подобається робити доповнення, і гравці завжди просили робити їх якомога більше. Аби винагородити наших відданих фанатів, ми запропонуємо їм сезонну перепустку, за допомогою якої можна буде отримати всі додатки до гри. Зараз ми працюємо над завершенням гри і поки що точно не знаємо, які DLC чекають на гравців — більше інформації буде на початку наступного року.

Вихід довгоочікуваної Fallout 4  запланований на 10 листопада для ПК, Xbox One та PS4.

Читайте також

У мережу проскочив новий ігроладний ролик God of War

God of War

Metacritic опублікував рейтинг ігрових видавців 2017 року без EA у першій 10-ці

Metacritic

Чутка: Microsoft планує придбати Electronic Arts (і Valve також)

Satya Nadella

Monster Hunter: World завітає на ПК восени

Monster Hunter World

Некросфінкси та лазери з очей — у новому DLC для Total War: Warhammer 2

Уже відома дата виходу нової God of War

God of War

Досягнення в PSN можуть приносити вам гроші, але якщо ви живете в США

PS4 Platinum Trophy

Огляд The Evil Within 2

The Evil Within 2

Популярне