FALLOUT-Квест. Нові проблеми на старому Заході. Частина 11

Автор: Михайло Лукашов

Вітаю, шановні відвідувачі PlayUA. Дуже давно, в далекій галактиці, ветерани постапокаліпсису чули від своїх дідів, що колись на цьому сайті був FALLOUT-Квест. Із затримкою в тисячу років виходить нова частина! Старі диски повідали що минулого разу ГГ отримав підвищення рівня, підвищивши навички Наука, Енергетична зброя і Перша допомога на 10, 6 і 5 очок відповідно. Також були обрані такі варіанти дій: “Піти до Сан-Франциско” та “Використати стимулятор”.

Інші частини: будуть згодом


ЧАСТИНА 11

Вколовши в руку стимулятор, Ви відчуваєте прилив енергії. Рана на голові прискорено загоюється, зникає запаморочення. І хоча Ви й розумієте що ефект тимчасовий, навіть невелике покращення стану підіймає Ваш настрій. Трохи посперечавшись, Ви разом з іншими втікачами вирішуєте прямувати до Сан-Франциско. Розпитавши товаришів, ви розумієте що ніхто геть нічого конкретного про це місто не знає, тільки Джеррі чув, що то острівець спокою, безпеки та процвітання на узбережжі. Історії про інші міста не надихнули Вас, тож вибір здавався очевидним. Перевіривши ладунки, Ваше товариство вирушає в дорогу…

Кілька днів потому Ви нарешті дістаєтесь міста. Сан-Франциско зустрічає Вас зруйнованими будинками і вітром, що похмуро гуде в кістяках руїн. Прискіпливо оглядаючи пейзажі, Ви з докором подивилися на супутників. Джеррі у відповідь на Ваш пронизливий погляд лише знизав плечима.

вфіві

Згодом Ви побачили розчищену вулицю та вказівник: “Чайна-Таун”. Пішовши у вказаному напрямку, Ви через деякий час почули гомін, дзвін та шум машинерії.

Незабаром Ви дістаєтесь Чайна-Тауну, що починається  великою аркою, стилізованою під китайську пагоду. Навкруги ви бачите охайні, відремонтовані будиночки. Трохи далі можна побачити арену посеред вулиці, яку оточили місцеві жителі. На арені щось коїться, але звідси не розгледіти що саме.

Підійшовши ближче, Ви бачите двох чоловіків азійської зовнішності, один з них, роздягнений до пояса і м’язистий, з лицем, що випромінює чесність, інший — вбраний у шовковий одяг, дужий та пихатий. Здається, вони билися, але поєдинок вже закінчився. Воїни вклонилися одне одному.

— Одного чудового дня я здолаю тебе, Драконе! — промовив пихатий.

— Я чекатиму на тебе, Ло-Пене, — відповів його супротивник.

Fallout_d20_super_mutant_by_Tensen01Обмінявшись цими репліками, вони покинули арену та розійшлись у різні боки. Народ, що оточував арену, також почав розходитись. Тут Вас щось хапнуло. Озирнувшись, бачите, що Вам в руку вчепився Джеррі і страшним поглядом вирячився на Вас. Він наблизився впритул і тихим зловісним голосом промовив: “Ти подивись лише куди ми прийшли! Озирнись, хлопче, знаєш хто ці люди?! Це ж, трясця їх матерям, КОМУНІСТИ. Китайскі комуністичні виродки!” Його голос зірвався на тонкий фальцет: “Вони зараз помітять нас та знаєш що зроблять?! Еге ж, зроблять таке, що тобі і не снилося. Вони їдять американських дітей на сніданок, це вони влаштували нам ядерний голокост! Треба вшиватися звідси якнайшвидше!”.

Вирвавшись із лещат Джеррі, Ви озираєтесь навколо. Дійсно, більшість людей були китайцями, немов зійшовшими зі сторінок агіток, що були розвішані по стінах нафтової платформи. Але попадалися і цілком європейські обличчя, Ви розгледіли навіть кількох темношкірих городян.

Народ обходив вашу компанію, не звертаючи на неї особливої уваги, хоча інколи цікаві погляди місцевих ковзали по вас, але ворожості ніхто не проявляв. Попросивши Джеррі вгамуватися та не забивати голову дурницями, Ви звертаєтесь до одного з перехожих. Молодий китаєць із радістю заводить з Вами розмову. Ви розпитуєте його про місто, його мешканців та місця, де можна було б підлікуватися або обміняти припаси.

Джеррі тихенько завив і обхопив голову руками, наче вже бачив, як китаєць кидається на Вас та голими руками починає зривати плоть з Ваших кісток. Проте китаєць не звернув уваги на Джеррі та із ентузіазмом розповів те, про що ви питали.

Виявилося, що місцеві китайці — нащадки екіпажу підводного човна, що пристав тут до берега після Великої Війни. Наплювавши на безглузду ворожнечу, що тепер не мала ніякого значення, екіпаж об’єднав зусилля з місцевими вцілілими та взявся до відновлення міста. Китайці називали себе Ші, але чому — Ваш співрозмовник не знав.

Розповів він також і про тих двох з арени — Дракона і Ло-Пена. Вони були ватажками двох місцевих угруповань, які боролися за контроль над містянами. Дракон сповідував чесність і традиції, Ло-Пен — хитрість і зневагу до звичаїв. Вони були однаково сильними воїнами, а підконтрольні їм угруповання — майже однакові за чисельністю, тож у місті тримався напружений паритет.

Нещодавно до міста завітала інша дивна компанія, і їх лідер захотів допомогти Дракону цей паритет зламати, але його кунґ-фу виявилося недостатньо сильним, тож він пішов далі. Також молодий китаєць розповів про цікаві місця Чайна-Тауна — магазини “Червоні рушниці 888” та “Летючий Дракон”. У першому — великий асортимент зброї, у другому можна придбати інші важливі припаси. Також можна натрапити на лікарню доктора Фанґа, палац Ші, морський порт, відділення Братства Сталі та сховок Габологів.

Коли Ваш співрозмовник махнув рукою, показуючи напрям на сховку Габологів, раптом з того керунку пролунав потужний вибух, і стовп вогню піднявся до небес. Місцеві жителі хутко, не панікуючи, розбіглись по своїх домівках. Ваш співрозмовник також вибачився, та спритно побіг кудись. Ви залишилися посеред порожньої вулиці. Почухавши поперек, Ви думаєте про те, що робити далі.


ede66ea2c6523d8c13693860a9a6625a{Рівень 3}

{Ваш інвентар (44/125 фунтів):}

  • Мала батарейка (24)(2 ф.), костюм техніка Анклаву (Ремонт +5, Наука +5) (1 ф.), Магнітно-лазерний пістолет Wattz 1000 (Мала батарейка 9/24) (4 ф.)
  • {Шкода 10-22 ОЗ}, стимулятор (2 шт.), ядерний мікрореактор(50 шт.)(5 ф.)

Костюм: бойова броня (Опір Шкоді 40%) (20 ф.)

Зброя: лазерна рушниця (ядерний мікрореактор 12/50) (12 ф.){Шкода 25-50 ОЗ}


Pip-Boy 2000:

xcxcЗавдання: -порожньо-

Нотатки: – Не довіряти незнайомцям.

Мапи: “База Анклаву” (Примітка: ГГ не може заблукати в локації, для якої є мапа)

{ОЗ 100/100, Струс мозку: Спритність -1}

{ОД 3489/6250}


Що робити далі?  Голосувати тут.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Повний бак, педаль в підлогу та помилка, що коштувала надто дорого. Огляд другого етапу Кубка світу SimGridxVCO

Автор: Андрій Присяжний

the simgrid x vco grand finals

Дослідження українського міту. Інтервʼю з розробниками гри «Домовик: Цвіт Життя»

Автор: Єрмаков Кірілл

Домовик: Цвіт Життя

Baldur’s Gate 3: ґайд на барда (Колегія знань)

Автор: Олег Куліков

bg3 bard party

Проблеми Counter-Strike 2, які тягнуть гру на дно

Автор: Андрій Присяжний

cs2

SteamWorld Build, Avatar: Frontiers of Pandora — Порадник Ґеймера: Грудень 2023

Автор: Володимир Бортюк

avatar frontiers of pandora

Українська Rival Rides, роботи-динозаври, неонові гонки — У що безкоштовно пограти у Steam?

Автор: Анна Колінчук

Rival Rides

За рецептом Рона Денніса. Четвертий етап чемпіонату КМАМК GT3 Endurance виявився не менш драматичним, ніж попередній

Автор: Андрій Присяжний

kmamk 2 етап

Ґеймерський вовк в офісній овечій шкурі — Огляд ноутбука Acer Aspire 7 (A715-76G) + РОЗІГРАШ

Автор: Володимир Бортюк

aspire7 kb3

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: