Fallout: London відкладено через некстген оновлення для Fallout 4

Масштабну модифікацію Fallout: London для Fallout 4 було відкладено на невизначений термін через прийдешній некстген апдейт до гри. Про це розповів Дін Картер зі студії Team FOLON.

Спочатку розробники хотіли випустити Fallout: London 23 квітня. Втім, велике оновлення від Bethesda зламає підтримку Fallout 4 Script Extender, що суттєво ускладнить роботу творцям модів.

Попри згадані ускладнення, Дін Картер неочікувано позитивно ставиться до некстген апдейту, адже говорить таке:

Це чудово, що гра 2015 року отримує таке велике оновлення від Bethesda. Ми з командою із великим захопленням чекаємо на нього. З технологічного боку, можливість грати Fallout 4 потенційними поліпшеннями рушія та кращою продуктивністю звучить фантастично. Ми зможемо зробити з рушієм значно більше, ніж ми вже здійснили

Але керівник команди Team FOLON також зазначає, що ціною цих поліпшень будуть труднощі з розробкою через залежність від фреймворку F4SE, що спричиняє необхідність у переопрацьовуванні багатьох внутрішніх систем. Оновлений UI, квести, перки та багато іншого творцями доведеться лагодити.

Скоріше за все, що прийдешній апдейт зламає й інші модифікації в колекції гравців, тож дехто через цей острах тимчасово вимикає оновлення Fallout 4, що є досить складним та неочевидним завданням у Steam. Щонайменше ось тут та на Reddit перелічено кілька способів це здійснити.

Більше того, Картер повідомив, що модифікація є надто великою для Nexus Mods, адже займає близько 30-40 ГБ. На щастя, крамниця GOG знайшла рішення щодо хостингу цієї модифікації навіть для користувачів Steam. Розробники обіцяють, що встановлення Fallout: London буде дуже зручним та доступним для користувачів.

Якщо ви ще не знайомі із Fallout 4, то радимо прочитати наш огляд.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Dota 2 вийшов патч 7.36, який радикально змінив гру

p.ua.patch 7.36 dota 2

Вийшов сюжетний трейлер доповнення Elden Ring: Shadow Of The Erdtree

p.ua.elden ring shadow of the erdtree

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

Microsoft відмовилася від розробки Dishonored 3 і Hi-Fi Rush 2 через небажання витрачати зайві гроші

hi fi dishonored

Starfield отримає оновлені інтерфейси та 60 FPS на Xbox Series уже в травні

starfield

Святковий стрім TES III: Morrowind

10 the elder scrolls iii morrowind dlugo wyczekiwany polski dubbing nadciaga oto najnowszy zwiastun atrakcji 1 b

Шінджі Мікамі, творець Resident Evil, більше не хоче розробляти горори

mikami

Valve повернули Dust2 і зміну рук у Counter-Strike 2

p.ua.cs2 left hand