Fallout of Nevada нарешті вийшов!

Якщо ви досі сумуєте за атмосферою та ігроладом перших двох частин Fallout, то ця новина вам сподобається. Фанати серії власними силами створили приквел до серії Fallout, і сьогодні ця самостійна мод-гра вийшла у фінальній версії.

20140129124508_44ec7a76

Fallout of Nevada — це фанатський аматорський приквел до серії Fallout. Автори вирішили підійти до справи з усією серйозністю, зробивши акцент на клопіткому опрацюванню історій і світу гри. Fallout: Nevada був створений на рушію Fallout 2. На офіційному сайті проекту наводиться такий опис сюжету:

Ледь тільки стихло відлуння війни, а люди знову почали вгризатися у випалену землю, приготувавшись боротися за виживання з будь-яким біологічним видом, що пережив ядерний голокост. Вам пощастило — ваші предки пережили всі жахи війни в одному з притулків штату Невада, і тепер ви зі співгромадянами готові вийти на поверхню у всеозброєнні. А втім… чи справді ТАКЕ можна вважати за щастя? Ця земля не чекає людей, які вже довели її до такого стану… І єдиний вихід, який бачить ваше керівництво — відгородитися від нового світу бар’єром захисних технологій, комплект для створення якого і доручено знайти саме вам. Але може, ізоляція зробила вас непідготовленим до небезпек Пустки? Чи зможете ви робити вибір у конфліктах, де кожна зі сторін по-своєму права? Адже навіть від дій однієї людини може залежати доля цілого поселення? Або, може, буде простіше зосередитися на пошуках технологій для рідного притулку, стіни якого теж можуть приховувати похмурі таємниці? Ніхто не відповість на ці питання, крім вас. Анархія, розруха, обман і насильство відтепер стануть вашими супутниками. І головне пам’ятайте — у Пустці ви самі обираєте свою долю.

За словами розробників, у Fallout of Nevada — повністю нова історія, яка з оригіналу позичила лише частину типової графіки та ігровий рушій. 90% всього ігрового контенту, в тому числі сюжет, діалоги, персонажі, локації, створені з нуля силами ентузіастів. Що ж до читання великих об’ємів тексту, яке так люблять фанати серії, то тут з цим усе в порядку, адже розмір ігрового тексту — 2,7 МБ. А те, що центральне значення відведено не боям, а квестам, історіям і всесвіту, точно сподобається усім поціновувачам оригінальної дилогії.

Завантажити Fallout of Nevada можна безкоштовно на офіційному сайті проекту.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Перша серія Fallout буде безкоштовно транслюватися на Twitch

p.ua.fallout main

Виконавчий продюсер серіалу Fallout вважає його «майже як Fallout 5»

p.ua.fallout 2

Першопроходці в інший світ: Як наші життя змінює перша смерть у відомих колективах

1993

Серіал Fallout показав трейлер із чорним гумором в дусі першоджерела

p.ua.fallout 2

Відкриваємо серіал по Fallout разом з першими кадрами та датою виходу

p.ua.fallout main

Силова броня Fallout: Історія та розвиток (Добродушні)

maxresdefault (15)

Довоєнна історія світу Fallout або події до Великої Війни (Добродушні)

pre war

Супермутанти і все про їхню історію | Історія світу Fallout | Лор (Добродушні)

maxresdefault (13)