Фанатське перевидання Return to Castle Wolfenstein з’явиться в Steam у жовтні

Уже кілька років група відданих фанатів Return to Castle Wolfenstein працює над модифікацією для гри під назвою RealRTCW, яка покращує цілий ряд аспектів оригіналу та додає новий контент.

Передусім розробники виокремили рушій ioRTCW, який працює на х64 архітектурі та підтримує високу роздільну здатність і високоякісні звуки. З’явиться у проекті й новий інтерфейс, текстури та моделі зброї і рук головного героя. Також модмейкери додали підтримку атмосферних ефектів на кшталт снігу та дощу.

У ігроладному плані гра також зазнала змін. З’явилися нові види зброї, а в інвентарі будуть доступні адреналін та бинти. Було покращено баланс зброї та штучного інтелекту, а тож додано нову систем віддачі зброї. Також гравцям буде доступний новий режим складності.

Проект з’явиться в Steam у вигляді модифікації вже 15 жовтня. Для запуску вам знадобиться наявна копія Return to Castle Wolfenstein.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

СAPCOM справді розробляє (вже другий) ремейк Resident Evil 1

resident evil 1

Жаба в колодязі не знає нічого про море: приховані деталі першого трейлера Assassin’s Creed Shadows

Перші скріншоти нової гри від Valve — гібрида Overwatch, Valorant i Dota 2

p.ua.valve

Yakuza: Like a Dragon, Hi-Fi RUSH, King Of The Castle та інші. Нова щомісячна пропозиція від Humble Bundle для власників підписки

p.ua.humble choise main

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

Ghost of Tsushima увірвалася в топ найпродаваніших ігор Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

TikTok тестує відео обсягом в годину

tiktok

Activision відкриває нову студію у Варшаві

p.ua.activision 1