Фанати Destiny 2 випросили у розробників плюшевих маляток прибульців

Цього тижня вийшов трейлер нового сезону Destiny 2 (наш огляд). Він вже 14 за рахунком, і розпочнеться за кілька днів, а саме 11 травня. Завершиться сезон 24 серпня.

У відео було чимало цікавого: нам показали нову зброю, завдання та інші речі. Але найбільше увагу фанатів серії привернули маленькі дитинчата прибульців. Тривалість їхньої присутності у кадрі досить мізерна. Але користувачам вистачило тих кількох кадрів, аби закохатися в цих милих створінь.

Тоді гравці почали малювати різні фан-арти та засипали компанію Bungie проханнями зробити іграшки з цими малюками. На що ті охоче погодилися, адже і фанатів задовільнять, і прибуток з цього матимуть.

Ігротворці показали у своєму твіттері плюшеву іграшку, яку вони продаватимуть. Вона заввишки приблизно 25 сантиметрів, а її сині очі світитимуться у темряві. На жаль, нам поки не розповідають коли саме іграшки з’являться у продажу, скільки вони коштуватимуть та яким буде наклад. Планується розпочати реалізацію до кінця 2021 року. Окремо зауважили, що іграшка ще в процесі створення. Тож деякі деталі в її вигляді можуть зазнати змін.

Якщо ви серед тих прихильників Destiny 2, хто хоче придбати плюшевого прибульця, то ви можете залишити свою електронну адресу на сторінці продукту у Bungie Store, щоб вам повідомили у листі коли це можна буде зробити.

Читайте також

Destiny 2 у 2021: стан, переваги, перспективи (стрім-подкаст)

Destiny 2

Доповнення The Witch Queen для Destiny 2 презентують наступного місяця

Destiny 2

Продюсер Resident Evil Village покинув Capcom

Free-to-play ігри для Xbox більше не вимагають підписку

Call of Duty: Warzone

Розробники Destiny працюють над новою грою для PlayStation

Наступного року Destiny 2 нарешті отримає кросплей

Bungie вже 3 роки працює над новими іграми

Всесвітнє проходження нового рейду в Destiny 2 (18+)

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: