Фанати випустили власний ПК-порт Driver 2

Driver 2 святкує свою 20 річницю. З нагоди такого ювілею, ентузіасти вирішили випустити порт проекту на ПК з власноруч внесеними графічними та технічними модифікаціями. Заодно вони виклали вихідний код у мережу, його можна знайти на GitHub. Автори покращили графіку, штучний інтелект, та виправили чимало багів. Окрім цього, ентузіасти поліпшили та доповнили ігролад.

Нагадуємо, що реліз оригінальної Driver 2 відбувся ще у далекому 2000 ексклюзивно для першої PlayStation. Розповсюджується порт абсолютно безкоштовно, щоправда для його запуску знадобиться образ оригіналу. Завантажити REDRIVER 2 і прочитати як його встановити можна за посиланням.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

СAPCOM справді розробляє (вже другий) ремейк Resident Evil 1

resident evil 1

Жаба в колодязі не знає нічого про море: приховані деталі першого трейлера Assassin’s Creed Shadows

Перші скріншоти нової гри від Valve — гібрида Overwatch, Valorant i Dota 2

p.ua.valve

Yakuza: Like a Dragon, Hi-Fi RUSH, King Of The Castle та інші. Нова щомісячна пропозиція від Humble Bundle для власників підписки

p.ua.humble choise main

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

Ghost of Tsushima увірвалася в топ найпродаваніших ігор Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

TikTok тестує відео обсягом в годину

tiktok

Activision відкриває нову студію у Варшаві

p.ua.activision 1