Фантастичні фільми і де їх шукати в мережі

Автор: Володимир Вітовський @vovatool

Нічого не може розсмішити користувача мережі так, як чергова заборона. Виправдовувати піратство ніхто не збирається! Втім, якщо уряд прописує у законі певні заборони на неліцензійне поширення контенту, то в той же час він повинен створювати оптимальні умови для купівлі продукції, в тому числі: налагодження сервісів дистрибуції, якісна цінова політика та ЗНИЖКИ. Саме останні так приваблюють українських гравців і дозволяють придбати улюблені забавки за доступними цінами в найвідоміших онлайн сервісах.

Ми ж пропонуємо вам невеличкий список платформ для перегляду фільмів через мережу легальним чином. Невеличкий він не тому, що було важко обирати з-поміж купи справді якісних ресурсів, а тому, що серед усіх недолугих сервісів важко виокремити й пів десятка хороших.

Google Play

Більшість із нас заходять до крамниці Google лише заради безкоштовних програм та забавок. Втім, сервіс пропонує своїм користувачам хороший вибір новинок кіноіндустрії. Єдиною проблемою є те, що всі стрічки в магазині мають лише оригінальну звукову доріжку та набір субтитрів, серед яких українських немає. То для чого взагалі радити купувати фільми там? Багато поціновувачів оригінальних звукових доріжок можуть за доступними цінами придбати в Google Play щось собі до вподоби.

Google Play | сайти / сервіси для перегляду фільмів

Ціна за одну стрічку варіюється від декількох десятків до декількох сотень гривень. Зазвичай все залежить від дистриб’ютора та якості відео. Деякі студії дозволяють безпосередньо купити фільм, а інші — взяти на прокат за меншу ціну. Зважайте на те, що якщо ви захотіли придбати якусь класичну стрічку, то заплатити вам доведеться майже стільки ж кревних, як і за новинку.

iTunes

iTunes — аналог Google Play, який пропонує українським користувачам дещо ширший спектр послуг. Перш за все, хлопці з «надкушеного яблука» клопочуться над тим, щоб якомога більше користувачів залишилися задоволеними покупкою. Після придбання, користувач може обрати один із офіційних дубляжів або субтитрів на вибір. Саме тому знайти в iTunes свіженький фільм українською мовою доволі легко. Потрібно лише завантажити спеціальну програму, з допомогою якої ви зможете обрати та купити бажану стрічку.

iTunes | сайти / сервіси для перегляду фільмів

Однією з найбільших проблем цієї платформи є відсутність гривні, тому ціни на новинки кіно встановлені на позначці двадцять доларів. Так, це справді доволі дорого за один фільм. Тому можна орендувати улюблену стрічку за п’ять вічнозелених папірців. Погодьтеся, у цьому плані Google є більш лояльною до своїх користувачів.

Netflix

Платформа,  яка набрала неймовірної популярності на світовому ринку, потроху просочується і в Україну. Основною особливістю сервісу є розповсюдження серіалів власного виробництва. Користувач має змогу переглянути одразу увесь сезон улюбленого шоу, а потім гризти нігті, очікуючи продовження. Великим плюсом Netflix повинна стати наявність українських субтитрів, над створенням яких працівники сервісу клопочуться уже зараз. Компанія навіть оголосила про набір редакторів, які повинні ідеально відшліфувати готовий текст.

Netflix | сайти / сервіси для перегляду фільмів

Найдешевший тариф від Netflix становить вісім доларів (приблизно 210 гривень) на місяць, який надає доступ до всього контенту платформи. Якщо вам необхідна висока роздільна здатність відео, то за можливість переглядати улюблені шоу в Full HD потрібно докинути декілька зелених. Також не пропустіть наш ТОП-10 найкращих серіалів Netflix.

Divan.tv

Divan.tv — один із найпопулярніших онлайн сервісів для перегляду фільмів, ТБ та радіо в Україні. Найбільшою проблемою цієї платформи є відсутність вибору дубляжу. Зважаючи на те, що нам найчастіше пропонують лише російське озвучення, така перспектива може відлякати багатьох потенційних покупців. Саме тому платформу можна розглядати радше як хороший сервіс для перегляду телеканалів, а не сховок улюблених фільмів рідною мовою.

Divan.tv | сайти / сервіси для перегляду фільмів

Великим плюсом платформи є наявність купи безкоштовних телеканалів та фільмів, які ви можете переглядати уже зараз. Якщо ви бажаєте більшого різноманіття, то за повний доступ доведеться викласти уже певну суму грошей. Тарифи «Престижний» та «VIP» коштують 169 і 279 гривень відповідно. Різняться вони не надто сильно, тому обирати лише вам.

Vodafone TV

Ще одним представником платформ для збуту фільмів мережею є Vodafone TV. Основною її особливістю є продаж пакетів телеканалів, але окрім цього сервіс пропонує для покупки доступ до приблизно трьох тисяч фільмів, серіалів та ТБ-шоу. Під час перегляду доступна зміна озвучення, проте саме українську доріжку мають не так уже й багато стрічок. Проте чисельність фільмів, як і кількість дубляжів, невпинно зростає, тому можна сподіватися на розширення асортименту в майбутньому.

Vodafone TV | сайти / сервіси для перегляду фільмів

Щоб отримати доступ до сховища фільмів вам необхідно придбати відповідний пакет. Коштує це задоволення 21 гривню на місяць. Втім, з допомогою одного SMS перші 7 діб можна переглядати всі наявні шоу абсолютно безкоштовно. Ну, а далі вже платити за тарифом вказаним вище.

Megogo

На останок ми залишили найфункціональніший сервіс для перегляду фільмів і ТБ. Megogo пропонує хороший вибір як класичних, так і нових стрічок. Найважливішою функцією платформи є вибір мови озвучення та субтитрів. Більшість новинок тут викладають з українським дубляжем, а за ціною вони не надто перевищують показники Google Play. Тому сервіс має доволі великий потенціал, адже конкурентів в Україні йому майже немає.

Megogo | сайти / сервіси для перегляду фільмів

За якусь із кіноновинок вам доведеться заплатити приблизно сотню гривень, проте багато непоганих та порівняно свіжих фільмів можна переглянути на Megogo абсолютно безкоштовно. За 1 гривню також є змога оформити підписку на пакет телеканалів.

Вибір платформ для перегляду не надто великий, але це не найбільша проблема, яка підстерігає покупців. Чи є змога у пересічного українського користувача витрачати декілька сотень гривень щотижня на улюблені фільми? За таких умов легальний онлайн перегляд заледве може конкурувати з кінотеатрами. Тим не менш, факт залишається фактом: не маючи можливостей та змоги купівлі фільмів, глядач просто шукатиме інші ресурси, які обходять заборону. Дивіться лише хороші стрічки, приємного перегляду!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Цікавинки, які ви могли пропустити в сюжетному трейлері Star Wars Outlaws

Автор: Микола Єрьомін

Виклики та рішення для каркасного будівництва в холодних кліматичних умовах

Автор: PlayUA

house 01 01

Slay the Spire 2, The Rogue Prince of Persia, KILL KNIGHT — Що показали на The Triple-i Initiative?

Автор: Барлет Ярослав

The Rogue Prince of Persia

Нове випробування. Як пройшов перший етап KMAMK Рorsche Supercup 2024

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.porsche supercup 2024

10 цікавинок, які можна знайти тільки в Metal Gear Solid

Автор: PlayUA

Metal Gear Solid

Як вибрати перший геймерський ноут: простий гайд для тих, хто не має досвіду в іграх

Автор: PlayUA

gaming laptop (6)

Жнива зеленого пекла. Огляд другого етапу 7DRIVE RingSeries

Автор: Андрій Присяжний

1

ЗАМІНИВ МЕНІ ПК — Огляд ноутбука Acer Predator Helios 16 (PH16-71)

Автор: Володимир Бортюк

predator helios 16 review site a 01