Far Cry 6 побачить світ у жовтні. Показали перший ігролад

Нарешті Ubisoft вперше після анонсуючого трейлера показали щось новеньке про прийдешню Far Cry 6. Цього разу нам показали ігролад та привідкрили завісу сюжетної лінії.

Події розгортатимуться на острові у Карибському морі, де панує жорстокий диктатор, якого намагаються дістати незадоволені мешканці. У шостої гри серії мало спільного з її попередницею. Тут також можна буде обрати стать головного героя і доведеться захоплювати різні регіони, але порядок немає значення. Також тут знову будуть тварини-компаньйони. Але що найголовніше, головний герой цього разу не німий, і озвучка змінюватиметься в залежності від обраної статі.

У Far Cry 6 буде чимало саморобної зброї, яку створюють місцеві революціонери. Для прикладу нам показали пушку, зроблену з болгарки, яка стріляє дисками (хоч якось ними користуються в наш час). І це не єдиний приклад майстерності бійців. А ще вперше в серії нам дадуть можливість самим кастомізувати чимало речей. Можна буде обвішати зброю різними обвісами, налаштовувати також можна буде одяг головного героя/героїні, що впливатиме на різні характеристики. А ще буде можливість змінювати зовнішній вигляд транспорту зовні та всередині, і облаштувати його різними вогнепальними помічниками.

Також ви зможете одягти на персонажа спеціальні рюкзаки, які мають різне призначення. Одні працюють як джетпаки, а інші слугують переносними ракетницями для знищення важкої техніки.

Реліз проекту відбудеться 7 жовтня. Його вже можна попередньо замовити, і радимо ми це зробити у Epic Games Store, користуючись нашим посиланням. Вам не складно, а нам приємно.


Повний запис трансляції з демонстрацією гри:

Читайте також

Підсумки Е3 2021: Elden Ring, перемога Microsoft та передозування анонсами

E3 2021

У Rainbow Six Siege завтра почнуться безкоштовні вихідні

rainbow six siege

У Far Cry 6 з’явиться Ваас та антагоністи інших ігор серії

Far Cry 6

У Rainbow Six Siege з’явиться новий оперативник та кросплей

rainbow six siege

Ubisoft Forward у виконанні PlayUA

Ubisoft об’єднає одразу кілька серій Tom Clancy’s в одному f2p-шутері

splinter cell

Assassin’s Creed: як створювали франшизу | Історія розробки Assassin’s Creed (Nikattica)

Prince of Persia: The Sands of Time Reamke не з’явиться на E3

Prince of Persia: The Sands of Time

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: