web analytics

Far Cry 6 побачить світ у жовтні. Показали перший ігролад

Нарешті Ubisoft вперше після анонсуючого трейлера показали щось новеньке про прийдешню Far Cry 6. Цього разу нам показали ігролад та привідкрили завісу сюжетної лінії.

Події розгортатимуться на острові у Карибському морі, де панує жорстокий диктатор, якого намагаються дістати незадоволені мешканці. У шостої гри серії мало спільного з її попередницею. Тут також можна буде обрати стать головного героя і доведеться захоплювати різні регіони, але порядок немає значення. Також тут знову будуть тварини-компаньйони. Але що найголовніше, головний герой цього разу не німий, і озвучка змінюватиметься в залежності від обраної статі.

У Far Cry 6 буде чимало саморобної зброї, яку створюють місцеві революціонери. Для прикладу нам показали пушку, зроблену з болгарки, яка стріляє дисками (хоч якось ними користуються в наш час). І це не єдиний приклад майстерності бійців. А ще вперше в серії нам дадуть можливість самим кастомізувати чимало речей. Можна буде обвішати зброю різними обвісами, налаштовувати також можна буде одяг головного героя/героїні, що впливатиме на різні характеристики. А ще буде можливість змінювати зовнішній вигляд транспорту зовні та всередині, і облаштувати його різними вогнепальними помічниками.

Також ви зможете одягти на персонажа спеціальні рюкзаки, які мають різне призначення. Одні працюють як джетпаки, а інші слугують переносними ракетницями для знищення важкої техніки.

Реліз проекту відбудеться 7 жовтня. Його вже можна попередньо замовити, і радимо ми це зробити у Epic Games Store, користуючись нашим посиланням. Вам не складно, а нам приємно.


Повний запис трансляції з демонстрацією гри:

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Anno 117: Pax Romana має стати найкращою економічною стратегією про Римську імперію

anno 117 pax romana

Інтерв’ю з розробниками ремейку Prince of Persia: The Sands of Time

p.ua.prince of persia the sands of time remake

Star Wars: Outlaws, Assassin’s Creed Shadows й Anno: 117. Підсумки Ubisoft Forward 2024

Ubisoft Forward 2024

Assassin’s Creed Mirage, Prince of Persia: The Lost Crown та Rabbids: Legends of the Multiverse стали доступні на iOS

Assassin's Creed Mirage

Ubisoft Toronto долучається до розробки ремейку Prince of Persia

p.ua.prince of persia the sands of time

Дивіться презентацію Ubisoft Forward разом із PlayUA усього через 7 днів

p.ua.ubisoft forward

У XDefiant зіграло майже 8 мільйонів гравців за перший тиждень

p.ua.xdefiant

«Хороший старт, але є куди рости»: перші оцінки The Rogue Prince of Persia

The Rogue Prince of Persia