web analytics

Федеральна торгова комісія може оскаржити угоду між Microsoft та Activision Blizzard

Федеральна торгова комісія (Federal Trade Comission) може подати антимонопольний позов до суду, щоб заблокувати угоду між Microsoft та Activision Blizzard. Про це повідомляє видання Politico, посилаючись на трьох людей знайомих з ситуацією.

Наразі ще не відомо достовірно, чи точно Федеральна торгова комісія подасть цей позов, адже чотирьом комісарам ще належить проголосувати за скаргу або ж зустрітися з юристами компаній. Однак, персонал комісії, який займається перевіркою угоди, поки що налаштований скептично щодо аргументів компаній.

Найбільший скептицизм у Федеральної торгової комісії викликає той факт, що купівля Activision дасть Microsoft несправедливий буст на ринку відео ігор. Sony також розповіли комісії, що якщо раптом такі хітові ігри, як серія Call of Duty, стануть ексклюзивом Microsoft, це поставить PlayStation у невигідне становище.

Наразі невідомо, чи подаде Федеральна торгова комісія позов, чи все ж дійде до мирного рішення питання. Однак, навіть за умови того, що позов буде поданий, це ще не означатиме скасування угоди, а лиш призведе до довгих судових процедур, в результаті яких Microsoft все ще матиме шанс закрити угоду та придбати Activision Blizzard.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Це як F-22 і танк “Абрамс”» — розробники DOOM: The Dark Ages порівняли її з DOOM Eternal

doom the dark ages

Call of Duty: Black Ops 6 буде відразу доступна в Game Pass

call of duty black ops 6 officially announced

Чому покоління PlayStation 5 і Xbox Series виявилося непотрібним?

ps5 xbox series

Продажі PS5 у 5 разів перевищили Xbox Series, але Sony все одно розчарована

xbox ps

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Microsoft підняла регіональні ціни на свої ігри в Steam

sea of thieves

Microsoft запустить власну крамницю мобільних ігор цього літа

xbox mobile

Чутки: Xbox у скрутному становищі, надія лише на Call of Duty і мультиплатформу

call of duty