Фестиваль вуличної культури “Брудний пес” відбудеться в Києві в серпні

6-7 серпня 2022 року у Києві відбудеться фестиваль вуличної культури “Брудний пес”. Для того щоб попередити коментар про доцільність такого фестивалю під час повномасштабного російського вторгнення (яких і так багато в інших місцях) слід сказати дві речі. По-перше, те що більшу частину зібраних грошей організатори фестивалю передадуть організації Kyiv Angels, яка займається комплексною допомогою українським військовим та постраждалим від російської агресії. Ще 10% відправляться у фонд UA Animals, що займається допомогою безпритульним тваринам. По-друге, вулична культура — один з найбільш живих проявів культури загалом, конче необхідний і значущий особливо коли мова іде про найіональний спротив і підйом моралі. Це не відміняє існування культури (умовно) високої. Але це точно також не дає російській культурі заходити з фланґу де їй максимально зручно.

Проходитиме фестиваль у Keller Bar в промзоні на вулиці Кирилівській, 69. В програмі: ярмарок тематичного одягу з українськими брендами, веганська вулична їжа від TheLoopci, татуювання і багато музики переважно від молодих інді-виконавців.

Ціновий діапазон білетів коливається від 200-300 грн. (на один та два дні відповідно) до 250-400 грн. (на вході).

Окремо слід зазначити що анонс фестивалю одразу ж підпав під цілу хвилю національного культурного снобізму, де і жінки на фотографіях якось не так сидять (я думаю що всі і так знають, про що мова), і висовувати язика на фотографіях не можна, та й взагалі раніше було краще і “правильні” фестивалі мали “правильні” назви на кшталт “Птиця щастя”. Зараз же, мовляв, фестивалі висвітлюють “етапи деградації особистості”. Відповісти на таке можна лиш те, що це махрова радянщина в поглядах.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Фестиваль настільно-рольових ігор Dice Con пройде у Львові уже на наступних вихідних!

dice con

У Steam розпочався другий Фестиваль українських ігор!

steam ukraine flag

Ukrainian Games Festival повернеться в Steam у серпні

steam ugf

Розпочався Steam Next Fest, де доступні 100+ нових демо

steam next fest

10 гривень з кожного проданого квитка на фільм “Мирний-21” підуть на ЗСУ

Андрій Мостренко

Російськи загарбники вбили письменника Володимира Вакуленка

FOLLOW ME — перший тизер документального фільму про неймовірну операцію ЗСУ

Любомир Левицький

Як я шукав дерево у відеогрі, а знайшов фейк на сайті Верховної Ради України (і до чого тут Джек Ніколсон)

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: