web analytics

Фестиваль вуличної культури “Брудний пес” відбудеться в Києві в серпні

6-7 серпня 2022 року у Києві відбудеться фестиваль вуличної культури “Брудний пес”. Для того щоб попередити коментар про доцільність такого фестивалю під час повномасштабного російського вторгнення (яких і так багато в інших місцях) слід сказати дві речі. По-перше, те що більшу частину зібраних грошей організатори фестивалю передадуть організації Kyiv Angels, яка займається комплексною допомогою українським військовим та постраждалим від російської агресії. Ще 10% відправляться у фонд UA Animals, що займається допомогою безпритульним тваринам. По-друге, вулична культура — один з найбільш живих проявів культури загалом, конче необхідний і значущий особливо коли мова іде про найіональний спротив і підйом моралі. Це не відміняє існування культури (умовно) високої. Але це точно також не дає російській культурі заходити з фланґу де їй максимально зручно.

Проходитиме фестиваль у Keller Bar в промзоні на вулиці Кирилівській, 69. В програмі: ярмарок тематичного одягу з українськими брендами, веганська вулична їжа від TheLoopci, татуювання і багато музики переважно від молодих інді-виконавців.

Ціновий діапазон білетів коливається від 200-300 грн. (на один та два дні відповідно) до 250-400 грн. (на вході).

Окремо слід зазначити що анонс фестивалю одразу ж підпав під цілу хвилю національного культурного снобізму, де і жінки на фотографіях якось не так сидять (я думаю що всі і так знають, про що мова), і висовувати язика на фотографіях не можна, та й взагалі раніше було краще і “правильні” фестивалі мали “правильні” назви на кшталт “Птиця щастя”. Зараз же, мовляв, фестивалі висвітлюють “етапи деградації особистості”. Відповісти на таке можна лиш те, що це махрова радянщина в поглядах.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Організатори фестивалю FANCON розіграють консоль, стилізовану під контейнер для артефактів зі S.T.A.L.K.E.R.

dsc08913

Сучасна українська анімація: Досягнення та перешкоди на шляху творчості

універ чупарського

Detroit: Become Human, The Invincible — Найкращі знижки на Фестивалі «Динозаври проти роботів» у Steam

Леді Ґаґа з’явиться на прийдешньому фестивалі у Fortnite

Fortnite Festival 2 Lady Gaga

Український фентезійний фестиваль «Аль Мор» відбудеться у суботу

Аль Мор

Демоверсії з Фестивалю новинок у Steam, варті вашої уваги

p.ua.ai steam

Найкращі знижки на Фестивалі «Пірати проти ніндзя» у Steam

ghostrunner

Hollow Home про Маріуполь під час війни тріумфує у двох номінаціях — усі переможці Indie Cup Ukraine 2023

hollow home