Футбольна асоціація FIFA проти монополії в іграх

Нещодавно Electronic Arts оголосили що відмовляються від ліцензій ФІФА через “занадто велику ціну” і зареєстрували нову торгову марку EA Sports FC.

Тож ФІФА у своєму блозі оголосили що “Майбутнє ігор та кіберспорту повинно включати більш ніж одну сторону, яка контролює та використовує всі права”.

 

ФІФА прийме нову комерційну позицію в галузі ігор та кіберспорту, щоб забезпечити прийняття рішень, які приносять користь усім зацікавленим сторонам футболу.

Зараз технологічні та мобільні компанії активно змагаються за співпрацю з ФІФА, її платформами та глобальними турнірами.

Звісно, заяви про те що “назва FIFA і футбольні ігри нерозривно переплетені” не те щоб плюс саме для футбольної асоціації, але очікувати майбутній маркетинговий треш у назвах нових ігор точно варто.
Зі зміною власників ліцензій щось точно перепаде Konami, що зараз намагаються посилено врятувати від забуття багонароджену eFootball і, можливо, навіть UFLанонсованій на gamescom безкоштовній футбольній грі для всіх актуальних платформ.

Віртуальний футбол у майбутньому точно чекають зміни. Так, зараз FIFA від EA — цариця футболу, eFootball — мем, а UFL розробляють в співпраці з студіями Playrix та Vizor Games що раніше робили виключно мобілки і три в ряд. Але факт майбутньої конкуренції точно дасть обом “титанам” віртуального футболу привід СПРАВДІ ПОКРАЩУВАТИ свої ігри замість зміни цифри в назві.
А нам, гравцям, від того завжди тільки краще.

Читайте також

Автор God of War: Ragnarok хоче створити нову Castlevania

Castlevania Advance Collection

Місяць палкого ґрайнду. Огляд FIFA 23

FIFA 23

EA закрила серію Project CARS і розпустила Slightly Mad Studios

Вслід за Ubisoft: Electronic Arts закриває сервери старих проєктів

Mirror's Edge

Кросплей, кастомізація, кооп: Анонсовано The Sims 5!

sims diamond

EA натякнули на розробку ремейку Dead Space 2

Dead Space

У четвер KONAMI нарешті покаже нові Silent Hill

Silent Hill

Origin врешті відправлять на пенсію. EA випустила новий клієнт для ПК

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: