Футбольна асоціація FIFA проти монополії в іграх

Нещодавно Electronic Arts оголосили що відмовляються від ліцензій ФІФА через “занадто велику ціну” і зареєстрували нову торгову марку EA Sports FC.

Тож ФІФА у своєму блозі оголосили що “Майбутнє ігор та кіберспорту повинно включати більш ніж одну сторону, яка контролює та використовує всі права”.

 

ФІФА прийме нову комерційну позицію в галузі ігор та кіберспорту, щоб забезпечити прийняття рішень, які приносять користь усім зацікавленим сторонам футболу.

Зараз технологічні та мобільні компанії активно змагаються за співпрацю з ФІФА, її платформами та глобальними турнірами.

Звісно, заяви про те що “назва FIFA і футбольні ігри нерозривно переплетені” не те щоб плюс саме для футбольної асоціації, але очікувати майбутній маркетинговий треш у назвах нових ігор точно варто.
Зі зміною власників ліцензій щось точно перепаде Konami, що зараз намагаються посилено врятувати від забуття багонароджену eFootball і, можливо, навіть UFLанонсованій на gamescom безкоштовній футбольній грі для всіх актуальних платформ.

Віртуальний футбол у майбутньому точно чекають зміни. Так, зараз FIFA від EA — цариця футболу, eFootball — мем, а UFL розробляють в співпраці з студіями Playrix та Vizor Games що раніше робили виключно мобілки і три в ряд. Але факт майбутньої конкуренції точно дасть обом “титанам” віртуального футболу привід СПРАВДІ ПОКРАЩУВАТИ свої ігри замість зміни цифри в назві.
А нам, гравцям, від того завжди тільки краще.

Читайте також

Стрім Battlefield 2042

Battlefield 2042

Позіхи з майбутнього. Огляд Battlefield 2042 (PS4)

Battlefield 2042

Battlefront 3 не буде: ЕА хоче тільки синглові “Зоряні Війни”

Star Wars

Король на троні. Огляд FIFA 22

FIFA 22

EA представили три карти з Battlefield 2042

Battlefield 2042

DICE презентували 5 нових спеціалістів для Battlefield 2042

Battlefield 2042

Castlevania Advance Collection змусить вас пустити сльозу ностальгії

Castlevania Advance Collection

Стрім Castlevania Advance Collection

Castlevania Advance Collection

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: