Футбольна асоціація FIFA проти монополії в іграх

Нещодавно Electronic Arts оголосили що відмовляються від ліцензій ФІФА через “занадто велику ціну” і зареєстрували нову торгову марку EA Sports FC.

Тож ФІФА у своєму блозі оголосили що “Майбутнє ігор та кіберспорту повинно включати більш ніж одну сторону, яка контролює та використовує всі права”.

 

ФІФА прийме нову комерційну позицію в галузі ігор та кіберспорту, щоб забезпечити прийняття рішень, які приносять користь усім зацікавленим сторонам футболу.

Зараз технологічні та мобільні компанії активно змагаються за співпрацю з ФІФА, її платформами та глобальними турнірами.

Звісно, заяви про те що “назва FIFA і футбольні ігри нерозривно переплетені” не те щоб плюс саме для футбольної асоціації, але очікувати майбутній маркетинговий треш у назвах нових ігор точно варто.
Зі зміною власників ліцензій щось точно перепаде Konami, що зараз намагаються посилено врятувати від забуття багонароджену eFootball і, можливо, навіть UFLанонсованій на gamescom безкоштовній футбольній грі для всіх актуальних платформ.

Віртуальний футбол у майбутньому точно чекають зміни. Так, зараз FIFA від EA — цариця футболу, eFootball — мем, а UFL розробляють в співпраці з студіями Playrix та Vizor Games що раніше робили виключно мобілки і три в ряд. Але факт майбутньої конкуренції точно дасть обом “титанам” віртуального футболу привід СПРАВДІ ПОКРАЩУВАТИ свої ігри замість зміни цифри в назві.
А нам, гравцям, від того завжди тільки краще.

Читайте також

Граєте в Need for Speed Unbound? Готуйтеся тікати від поліції в інше місто

Need for Speed Unbound

Гравці прагнуть «обвалити рубль» в сервісах EA. Допоможете?

electronic arts

EA несподівано звільнили понад 200 тестерів, які працювали над Apex Legends

apex legends

EA таки планує ремейк усієї трилогії Dead Space. Наче хтось сумнівався

Dead Space

Космос Шредінґера. Огляд Dead Space

Dead Space 2023 рімейк

EA Sports укладає шестирічний контракт із Прем’єр-лігою Англії

FIFA 2021

Dragon Age: Dreadwolf буде схожою на God of War… i Destiny 2

dragon age 4

EA скасували нову Titanfall і Battlefield Mobile та закрили мобільну Apex Legends

Titanfall

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: