Новини

Фігурки, сорочки та фотоконкурс: як святкують День The Last of Us

Традиційно фанати у всьому світі святкують День The Last of Us 26 вересня, оскільки ця дата вважається початком епідемії у всесвіті гри. Цей рік не став винятком і учора-сьогодні Naughty Dog презентувала чимало приємнощів на честь свята, зокрема перший офіційний кадр із серіалу The Last of Us.

Загалом ідеться про різноманітний мерч, але також розробники почали фотоконкурс у Twitter. Учасникам необхідно створити зображення завдяки фоторежиму The Last of Us на тему, що змінюється кожен понеділок. Потім завантажити її у соціальну мережу, додавши #TLOUPhotoMode та @Naughty_Dog. Найкращі роботи ігротворці відзначатимуть у своїх блогах. До речі, цього тижня темою для фото стала “Стійкість/Сила”.

Далі — мерч. Спільно з Dark Horse розробники створили фігурку Джоела висотою 36 см. У лівій руці той тримає гітару, схожу на подаровану Еллі, а у правій — револьвер. Передзамовити фігурку можна до 29 жовтня на сайті Dark Horse, а вирушить вона до вас у травні-липні 2022-го.

Для поціновувачів саундтреків творці анонсували вінілову платівку під назвою The Last of Us Part II: Covers And Rarities. Вона коштує 25 доларів і містить 5 треків. Передзамовити платівку можна тут, а для прихильників цифрових версій розробники випустили саундтрек на більшості популярних платформ.

І звісно ж — одяг та аксесуари. Колекція PlayStation Gear поповнилася новими сорочками, куртками, футболкою, шапкою, рюкзаком, органайзером та гаманцем. Окрім цього, в магазині з’явилися аксесуари для гітар: медіатори з цикадою та ремінець для гітари.

Наостанок Naughty Dog заявили, що їхня команда працює над амбіційним проектом для The Last of Us 2 і для цього відкриває вакансії, пов’язані з мультиплеєром. Нагадаємо, фанати хотіли побачити багатокористувацький режим у другій частині The Last of Us, але творці вирішили не включати його до гри.

Олексій Туча

Пишу для вас новини:) Тащусь від шутерів, хороших історій і Губки Боба.

  • Уся серія tlou мені дуже подобається. Обдумавши другу частину протягом останнього року, я прийшов до висновку, що вона теж є дуже хорошою грою і що в цілому вона мені подобається. Але перша гра мені набагато приємніша і логічно цілісніша.
    А от бажання мати багатокористувацькі бої на базі механік цієї гри мені незрозумілі. Вони круті у кампанії, вони цікаві і там їм є місце. Але я сильно сумніваюсь, що багатокористувацький режим у конкретно цій сюжетній грі - потрібна річ. Не витрачав би час і зусилля на це. Можливо краще кинути ресурси на нову гру і цілком можливо - не по цій франшизі.

Відкрито передзамовлення Grand Theft Auto VI; ціна в Україні — 3499₴

Розпочалося передзамовлення GTA VI — не просто найочікуванішої гри останніх років, а й розважального продукту…

7 години

EA проводить нову масштабну хвилю скорочень

EA продовжує реструктуризацію — скорочення торкнулися одразу кількох напрямків, включаючи службу підтримки гравців, рекрутинг, IT…

8 години

Rockstar оприлюднила офіційну вартість GTA VI

Компанія Rockstar Games нарешті оголосила ціну на GTA VI, підтвердивши при цьому, що на момент…

9 години

Японія створить окрему держустанову для просування аніме, манґи й відеоігор у світі

Уряд Японії розпочав підготовку до створення окремої установи, яка просуватиме вітчизняні творчі продукти (музику, аніме,…

11 години

This website uses cookies.